img

Centrum Digital Knowledge Village nominowane do nagrody MP Power Venue!

Nagroda MP Power Venue to wyróżnienia dla obiektów z największym eventowym potencjałem.

Jury konkursu MP Power Awards® ogłosiło nominowane do nagrody obiekty. MP Power Venue to wyróżnienie dla miejsc ze szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Laureatów poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 23 marca w przestrzeni Toru Wyścigów Konnych „Służewiec” (Trybuna Honorowa).

konferencje_hotel_odeon

Nominacje MP Power Venue w województwie mazowieckim

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z największym eventowym potencjałem. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach Event, Biznes, Multi i Unique. Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania skierowane do branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

konferencje_hotel_odeon

Lokalizacja z największym potencjałem w województwie mazowieckim

„Jesteśmy przekonani, że w realizacji eventów MIEJSCE MA ZNACZENIE. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w które doskonale może wpisać się niemal każdy format wydarzenia. Ogromnie cieszymy się, że nasza lokalizacja została wyróżniona na mapie obiektów eventowych z największym potencjałem. Potencjał ten wykorzystujemy i będziemy wykorzystywać dla satysfakcji naszych Klientów. Z niecierpliwością czekamy na 23 marca, a już dzisiaj gratulujemy wszystkim nominowanym.”– mówi Monika Nowacka - Sahin ,Dyrektor Zarządzający Digital Knowledge Village.
Jeszcze więcej lokalizacji w województwo mazowieckim znajdziesz tutaj. Wyszukaj idealne miejsce dla siebie wśród 584 obiektów konferencyjnych.

Więcej informacji na naszej stronie: Digital Knowledge Village

Data publikacji: 06.03.2018

Nasi partnerzy