img

Holiday Inn Warszawa Józefów partnerem SK bank Mazovia MTB Marathon

www.holiday.aquila.pl

Cezary Zamana wraz ze swoim największym w Polsce cyklem maratonów rowerowych MTB (www.mazoviamtb.pl) zagości w Józefowie już w najbliższą niedzielę 26 kwietnia. Miejscem stworzenia miasteczka rowerowego, Biura Zawodów i całego zaplecza będą tereny rekreacyjne hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów**** mieszczącego się w Józefowie przy ul. Telimeny 1.

Na osoby ceniące sportowe emocje w Holiday Inn w Józefowie czekać będą liczne atrakcje w formie największego na Mazowszu parku linowego, golfa, mini golfa, wypożyczalni rowerów oraz krytego basenu. Samą trasę maratonu wyznaczono natomiast w najpiękniejszych fragmentach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz w dolinie rzeki Świder.

Z myślą o uczestnikach wydarzenia zostały przygotowane cztery rodzaje dystansów, przystosowanych do każdej z grup wiekowych. Dzieci mogą wziąć udział w dystansie Hobby (6 km), dorośli – Fit (25 km) i Mega (47 km), zaś osoby poszukujące mocnych wrażeń – w najdłuższej trasie Giga, liczącej aż 80 km! Każda zainteresowana osoba znajdzie najlepszy, właściwy dla siebie dystans. Informacje o zasadach rejestracji, przebiegu trasy oraz regulaminie można odnaleźć na stronie: www.mazoviamtb.pl

Najmłodsi zawodnicy zostaną objęci opieką przez znaną wszystkim rybkę MiniMini, której zadaniem będzie dopingowanie dzieci w czasie, gdy rozgrywać się będzie specjalny wyścig MiniMini + Mazovia. Przedstawiciele znanej stacji TV przygotują atrakcyjne konkursy i nagrody, a także zajmą się stworzeniem specjalnego stoiska dla najmłodszych.

Każde z dzieci startujących na dystansie Hobby będzie mogło uczestniczyć w atrakcyjnie nagradzanych konkursach w namiocie przygotowanym przez firmę Bike Atelier. Ciekawym punktem wydarzenia będzie stworzenie klasyfikacji osób mieszkających w Józefowie. Wybór najlepszego mieszkańca odbędzie się w kategorii Open, jak również na odcinkach Hobby, Fit, Mega oraz Giga z uwzględnieniem podziału na płeć.

Holiday Inn Warszawa Józefów jako partner wydarzenia odpowiedzialny będzie za zapewnienie cateringu dla każdego uczestnika cyklu maratonów rowerowych w Józefowie, a także zapewni przekazanie na potrzeby wszystkich piętnastu wydarzeń, trzydziestu dwuosobowych voucherów obejmujących pobyt w hotelu oraz śniadanie. Będą one dostępne jako wygrana w czasie maratonów i w konkursach w mediach.

Program zawodów

sobota (25.04)
• 14.00 - 17.00 zapisy w Biurze Zawodów

niedziela (26.04)
• 11.00 - ustawianie zawodników w sektorach startowych (dystanse Fit, Mega, Giga)
• 11.30 - start dystansów Fit, Mega, Giga
• 12.30 - dekoracja dystansu Hobby
• 14.00 - dekoracja dystansu Fit
• 14.20 - dekoracja dystansu Mega
• 14.30 - dekoracja Klasyfikacji Mieszkańców Józefowa
• 15.30 - dekoracja dystansu Giga

zdjecie

Data publikacji: 22.04.2015

Nasi partnerzy