img

Hotel konferencyjny na wynajem w Mazowieckim w okolicy Warszawy

Hotel Windsor

Otoczenie na jeziorem, stylizacja pałacowych przestrzeni i zielony krajobraz nad Zalewem Zegrzyńskim. Stylizowany budynek na obszerny zespół pałacowy, oferuje wiele sal konferencyjno-bankietowych oraz kompleksowe pakiety na pobyty biznesowe i rodzinne.

Jeśli chcesz zorganizować konferencję w dużym mieście zapoznaj się z listą hotele na konferencje Warszawa.

Zaplecze konferencyjne w Windsor HotelW obiekcie dostępne są trzydzieści dwie sale konferencyjno-bankietowe. Klasyczne wykończenie wnętrz wraz z nową technologią niezbędną do nagłośnienia sali oraz wi-fi. Największa sala pomieści od 380 do 1000 osób. Klimatyczna oranżeria, idealna na koncerty muzyki poważnej do 160 osób. W otoczeniu wiele atrakcji w tym plaża, strefa Fit&SPA, kręgle, bilard, tereny zielone idealne na grilla. Hotel posiada 175 pokoi w tym apartamenty z jacuzzi. Kulinarne zaplecze proponuje dania kuchni polskiej jak i orientalne smaki. Atrakcję stanowią pokazy life cooking.

Lokalizacja hotelu

Windsor hotel oddalony jest o ok. 40 km od centrum Warszawy, adres Jachranka 75, 05-140 Serock.

Pałac na Wodzie Hotel Venecia Palace pod WarszawąPałac usytuowany na wodzie w stylu klasycystycznym. Budynek w otoczeniu palm, zachęca szeroką ofertą wypoczynku i rozrywki. Sala balowa, to idealne miejsce na bale, prestiżowe gale, studniówki oraz imprezy rodzinne.

Zobacz więcej ciekawych obiektów posiadających sale na szkolenia i konferencje województwo mazowieckie.

Zaplecze konferencyjne Pałacu na Wodzie Hotel Venecia Palace

Pałac posiada dwanaście sal bankietowo konferencyjnych z wyposażeniem multimedialnym i audiowizualnym. Wystrój wnętrz pałacowy z filarami i dekoracyjnymi sufitami. Sala balowa w pałacowym stylu odpowiednia na wesela, studniówki, imprezy rodzinne jak i koncerty muzyki poważnej czy prestiżowe gale. Ponadto restauracja z widokiem na jeziorko zachęca wykwintnym menu. Menu serwowane przy imprezach plenerowych jak i na klasycznych bankietach. Do wyboru 135 pokoi w różnym standardzie wraz z apartamentami. Wśród atrakcji możliwość wypożyczenia jachtu, skutera czy gondoli. Ponadto sauna, klub nocny i tereny zielone. Możliwy bezpłatny dowóz na miejsce dla grup zorganizowanych.

Lokalizacja

Pałac na Wodzie Hotel Venecia Palace Warszawa usytuowany jest 14 km od centrum Warszawy, adres ul. Kasztanowa 4405-816 Michałowice.

Data publikacji: 09.07.2019

Nasi partnerzy