img

Hotele konferencyjne posiadające sale na ponad 300 osób

Planujesz organizację większej konferencji w województwie mazowieckim? Zapraszamy do zapoznania się z 3 hotelami oferującymi duże przestrzenie eventowe!

W poniższym artykule zaprezentujemy, naszym zdaniem, najciekawsze obiekty dysponujące baza konferencyjną na ponad 300 osób.


Hotel Skansen


Hotel Skansen Conference & Spa
Lokalizacja: ul. Gabriela Narutowicza 64, 09-200 Sierpc
Kontakt24 275 11 22

Przepięknie położony hotel,w sąsiedztwie doliny rzeki Skrwy, na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej to idealne rozwiązanie na konferencję z dala od zgiełku dużych miast. To tylko 1,5 godziny drogi od stolicy. To tutaj powstawały największe dzieła polskiej kinematografii jak „Ogniem i Mieczem" Jerzego Hoffmana i „Pan Tadeusz" Andrzeja Wajdy. W skład obiektu wchodzą trzy budynki: Ogień, Woda i Sacrum oferujące noclegi dla 150 osób. Pokoje zaprojektowane w zgodzie z naturą cechują się minimalistycznym wystrojem. Szczególnie cenionym, przez gości, rozwiązaniem jest przeszkolona restauracja z widokiem na leśny teren. Centrum konferencyjne składa się z 3 sal konferencyjnych, Sali Widowiskowej do 300 osób oraz 3 salek VIP. Wszystkie posiadają profesjonalny sprzęt konferencyjny oraz nagłośnieniowy, a w Sali Widowiskowej dodatkowo znajdują się kabiny i system do tłumaczeń symultanicznych. Po trudach konferencji warto skorzystać z części rekreacyjnej z basenem i gabinetami odnowy biologicznej. Basen posiada część rekreacyjną oraz sportową, a do strefy Spa można dostać się bezpośrednio windą z pokoi hotelowych.

Więcej o hotelu: Hotel Skansen Conference & Spa


Hotel Pałac Ossolińskich


Hotel Pałac Ossolińskich Conference & SPA
Lokalizacja: ul. Kościelna 43, 08-320 Sterdyń
Kontakt 606 725 567

To odrestaurowany i zaadaptowanego na profesjonalne Centrum Konferencyjne, ze stylową bazą noclegową, XVII wieczny pałac. Położony w urokliwej miejscowości Sterdyń ok. 100 km od Warszawy i Białegostoku, w czystej ekologicznie okolicy w sąsiedztwie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego oraz Starorzecza Bugu. Baza noclegowa to 3 budynki, w których znajduje się 280 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach. Wyposażone zostały w zabytkowe meble współgrające z kolorystyką ścian oraz łazienki z kompletem ręczników i kosmetyków. Dzięki doskonałemu wyposażeniu i zapleczu noclegowym to idealne rozwiązanie na kilkudniowe wydarzenie filmowe czy sympozjum. Kompleks oferuje 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w profesjonalny sprzęt konferencyjny oraz audiowizualny. Równie rozbudowana jest oferta gastronomiczna, licząca 6 restauracji i barów, na stołach których królują potrawy przygotowane ze świeżych składników. W podziemiach Oficyny mieści się strefa SPA z sauną, jacuzzi oraz SPA baemr.

Jeśli w wydarzeniu mają brać udział osoby z innych rejonów Polski ze względów komunikacyjnych warto zapoznać się również z listą sale na konferencje warszawa.


Hotel Trylogia


Hotel Trylogia
Lokalizacja: ul. Poniatowskiego 46, 05-220 Zielonka
Kontakt 22 771 82 24

Hotel Trylogia powstał z inspiracji dziełami Henryka Sienkiewicza. Położenie zaledwie 6 km od granic Warszawy to jedna z jego zalet. Teren na którym znajduje się obiekt to prawie 4 hektary zieleni lasów oraz okolicznych stawów. W obiekcie znajduje się 57 pokoi, które zapewnią komfortowy nocleg dla 120 osób. Zostały wyposażone w tv lcd, telefon, łącze WiFi oraz łazienkę z prysznicem, w której znajdują się ręczniki, kosmetyki, suszarka do włosów i miękkie kapcie. W hotelu znajdują się 4 wielofunkcyjne sale konferencyjno – szkoleniowe, wyposażone w sprzęt audiowizualny niezbędny do organizacji wydarzeń biznesowych. Przy odpowiednim ustawieniu stołów istnieje możliwość organizacji eventu dla 350 osób. Na terenie obiektu znajduje się Muzeum Historii Filmów poświęcone twórczości Jerzego Hoffmana. Zgromadzono wiele eksponatów i rekwizytów z największych historycznych superprodukcji filmowych. O relaks ciała i ducha zadbać można w gabinecie SPA.

Pełna lista obiektów w tym województwie znajduje się pod linkiem: sale biznesowo-konferencyjne w mazowieckim.

Data publikacji: 24.02.2019

Nasi partnerzy