img

Imprezy konferencyjne – woj. mazowieckie w okolicy Warszwy

Aparthotel Stara Przędzalnia

Hotel w industrialnym stylu z przestronnymi salami konferencyjnymi. W historycznym budynku pamiętającym starą przędzalnię lnu dostępne są sale na wynajem, miejsca noclegowe i restauracja. Dzięki współczesnej architekturze, zachęca jasną, otwartą przestrzenią.Zaplecze konferencyjne Aparthotel Stara Przędzalnia

Przestrzeń szkoleniową w tym obiekcie tworzą cztery sale konferencyjne oraz kameralny chillout room. Każda sala klimatyzowana i wyposażona w nagłośnienie, projektor, ekran, flipchart. Największa sala do 100 osób, najmniejsza do 35 osób. Hotel oferuje do 90 miejsc noclegowych w tym pokoje standard i ekskluzywne apartamenty. Ponadto, dostępny strzeżony parking. Surowe wnętrza sal oraz szeroka oferta restauracyjna to siła tego miejsca. Atrakcję obiektu stanowi bar w amerykańskim stylu z lat 60 - tych ubiegłego stulecia.

Lokalizacja hotelu

Aparthotel Stara Przędzalnia mieści się w Żyrardowie ul. Mały Rynek 7, 96-300 Żyrardów, zaledwie 45 km od Warszawy oraz 90km od Łodzi.

Spis wszystkich obiektów z tego rejonu - sale szkoleniowo-konferencyjne w mazowieckim.

Holiday Inn Józefów pod WarszawąWysoki standard hotelu wraz z terenami zielonymi, posiada bazę noclegową, restauracyjną oraz rekreacyjno – rozrywkową. Obiekt świadczy usługi wynajmu sal konferencyjnych. W ofercie pakiety usług dla grup zorganizowanych, ekskluzywna oferta na pobyty biznesowe, imprezy plenerowe. Obiekt posiada ofertę pakietów rodzinnych. Atrakcje takie jak: park linowy, minigolf, strefa hamaków, SPA, boisko wielofunkcyjne lub korty tenisowe. Otoczenie lasu, tereny typu grill house i pola ogniskowe zachęcają do wypoczynku lub rozrywki w tym obiekcie.

Zaplecze konferencyjne Holiday Inn Józefów

Hotel oferuje na wynajem dwanaście sal konferencyjno-szkoleniowych. Znakomite miejsce na organizację imprez plenerowych. Obiekt dysponuje przestrzennym namiotem sferycznym który mieści od 440 do 600 osób. Pełne zaplecze techniczne, multimedialne w salach. Hotel posiada 148 pokoi w szerokim wyborze standardu wraz z luksusowymi apartamentami. Oferta restauracyjna zarówno dla mniej wymagających jak i koneserów niedzielnego brunchu. Pełna oferta menu na imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe.

Lokalizacja hotelu

Hotel usytuowany jest 26 km od Warszawy, dokładny adres to ul. Telimeny 1, 05-420 Józefów.

Jeśli chciałbyś zorganizować konferencję w dużym mieście zachęcamy do zapoznania się z listą obiektów posiadających sale konferencyjno-szkoleniowe Warszawa.

Data publikacji: 08.07.2019

Nasi partnerzy