img

Kameralne obiekty konferencyjne w woj. mazowieckim z noclegiem do 100 osób

Zastanawiasz się nad organizacją konferencji w największym województwie w kraju? Myślisz o Warszawie? Przekonamy Cię, że jest wiele możliwości organizacji wydarzeń biznesowych, o różnym zasięgu, w pobliżu stolicy, nie tracąc przy tym nic na wysokiej jakości.

Za chwilę przeczytacie o możliwości organizacji konferencji, eventów promocyjnych, spotkań firmowych czy integracji w niedalekiej odległości od Warszawy. Wszystkie ośrodki posiadają niezbędną bazę hotelową jak i konferencyjną.


dwor konstancin


Dwór Konstancin
Lokalizacja: ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin - Jeziorna
Kontakt: 22 754 72 72
Ilość miejsc w Sali: 100

To kameralny obiekt, utrzymany w klimacie dawnego klasycystycznego dworku. Położony na granicy Chojnowskiego Parku krajobrazowego, zapewnia ciszę i spokój oraz gwarantuje piękne widoki z okna. Ten trzygwiazdkowy hotel, znajduje się tylko 20 minut drogi od centrum Warszawy, więc jest doskonałą alternatywą dla drogich hoteli warszawskich. Do dyspozycji gości oddano 24 kameralne pokoje, z widokiem na ogród lub pobliski las. Wnętrza utrzymane w jasnych kolorach oferują komfort wypoczynku oraz ergonomię pracy. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Centrum Bankietowo - Konferencyjna Dworu Konstancin składa się z dwóch, wzajemnie uzupełniających się części, Restauracyjnej oraz Szkoleniowej. Łącznie do dyspozycji gości biznesowych oddano 3 klimatyzowane sale. Każda oferowana sala jest wyposażona w: dostęp do Internetu WiFi, rolety zaciemniające w oknach, ekran, projektor, flipchart, a także profesjonalne nagłośnienie. Na życzenie organizatora zostanie przygotowany program ułatwiający integrację grupy.

Więcej informacji: Dwór Konstancin

Sprawdź listę wszystkich obiektów w tej okolicy na: sale biznesowe województwo mazowieckie.


osrodek bgz


Centrum Szkoleniowo Konsultacyjne Banku BGŻ BNP PARIBAS S.A.
Lokalizacja: ul. Fabryczna 1, 05-084 Leszno
Kontakt:
Ilość miejsc w Sali: 200

Kolejny przykład przepięknego ośrodka oferującego dopasowaną ofertę dla firm. Zespół pałacowo-konferencyjny, położony na 7,5 hektarowej działce, staje się enklawą, która oferuje ogromne możliwości zorganizowania spotkań firmowych, także w plenerze. Obiekt dysponuje 74 pokojami oraz apartamentami pałacowymi. Utrzymane są w ciepłych, stonowanych kolorach, co wpływa na dobre samopoczucie gości. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 13 sal o zróżnicowanej powierzchni. Siedem z nich jest klimatyzowanych i dostosowanych do prowadzenia spotkań o średniej i dużej liczbie osób. Pozostałe do kameralne salki idealne do np. rozmów rekrutacyjnych. Wszystkie wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny, scenę lub mównicę, dostęp do światła dziennego wraz z zaciemnieniem. W czasie wolnym polecamy spacery po urokliwym parku krajobrazowym lub przejażdżki rowerowe ścieżkami Kampinoskiego Parku Narodowego, dla osób przejawiających zwiększoną aktywność fizyczną. Idealnym miejsce spotkań, zwłaszcza w godzinach wieczornych, jest pomieszczenie chillout lub pub.

Więcej informacji: Centrum Szkoleniowo Konsultacyjne Banku BGŻ BNP PARIBAS S.A.


rest


Rest Hotel
Lokalizacja: ul. Poznańska 33 05-850 Mory, k. Warszawy (mazowieckie)
Kontakt: tel. 22 721-18-10
Ilość miejsc w Sali: 200

Obiekt dwugwiazdkowy, położony w pobliżu, węzła drogi ekspresowej S8, jest świetnie skomunikowany z centrum miasta. Sprawnie można przemieścić się również na międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina. Podróż nie powinna zająć więcej niż 15 minut. Do dyspozycji gości oddano 103 pokoje jedno-, dwu-, i trzyosobowe.Dostępne są również apartamenty i pokoje rodzinne. Wszystkie oferują wygodne łózko, telewizor LCD 32”, butelkowaną wodę mineralną oraz Wi-fi. Do dyspozycji gości apartamentów pozostaje mini bar. Hotel należy do sieci Ibis Styles, co jest gwarancją wysokiego standardu obsługi. Centrum Konferencyjne to przeszło 1000 mkw powierzchni konferencyjnej i wystawienniczej. To łącznie 6 sal, które pozwalają na różne aranżacje i ustawienia powierzchni. Dzięki takim rozwiązaniom hotel idealnie sprawdzi się podczas organizacji hucznych bankietów jak i bardziej kameralnych wydarzeń – w kilku- lub kilkunastoosobowych grupach. Sale konferencyjne, jak już wspomnieliśmy, wyposażone zostały w innowacyjne rozwiązania techniczne, jak dźwiękoszczelne ściany oraz obszerne aneksy, w których serwowane są przerwy kawowe. Dają one również możliwość powiększenia powierzchni sal konferencyjnych na potrzeby wystaw, targów.

Jeśli chcesz zorganizować swoje wydarzenie w dużym mieście zobacz sala konferencyjna warszawa.Data publikacji: 06.12.2018

Nasi partnerzy