img

Karnawałowa oferta Hotelu Boss

Jeśli planujesz w najbliższym czasie spotkanie firmowe, bądź ważne rozmowy z klientem, warto zadbać o odpowiednią oprawę. Niesamowity klimat, trwającego właśnie karnawału zapewni, Państwu Hotel Boss, specjalizujący się w dedykowanych ofertach dla firm i korporacji!

Pakiet Karnawałowy, w cenie 99 złotych netto od osoby, zawiera specjalnie skomponowane na tę okazję menu, przygotowane przez szefów kuchni, odpowiednio dobrana muzykę w tle, która umilać będzie pobyt gości. Obiekt zagwarantował również różnorodną przestrzeń na zabawę, w końcu karnawał to czas uroczystych i wystawnych bali oraz zabaw. Promocja oferowana przez Centrum Konferencyjne Hotelu Boss trwa jeszcze do końca lutego.

W tym okresie można skorzystać z promocyjnych cen na noclegi dla uczestników konferencji. W prezentowanej cenie oferowany jest również dostęp do Business Roomu, bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi) oraz parkingu.
To kolejny pakiet konferencyjny, stworzony z myślą o klientach biznesowych, jednak to nie jedyna oferta przygotowana dla firm. Hotel Boss w ofercie tematyczne imprez integracyjne. Jednym z przykładów, szczególnie chętnie wybierane przez klientów, są wieczorne kręgle w Klubie Retro, wieczór w Chacie Grillowej czy kolacja z menu regionalnym w Karczmie Góralskiej lub Starym Młynie. To odpowiednio wystylizowane obiekty o powierzchni 500 m2, nadające się do organizacji wydarzeń, kulturalnych i biznesowych, nawet na 350 osób.

Hotel Boss to doskonale zlokalizowany obiekt na mapie Warszawy, co gwarantuje bezproblemowy dojazd z każdego zakątka stolicy. Obsługa posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji oraz różnego typu spotkań firmowych. Wspaniałe wnętrza to dodatkowa gwarancja sukcesu! Przygotowano Centrum Konferencyjne składające się z 16 klimatyzowanych i doskonale wyposażonych sal oraz bazę noclegową, w skład której wchodzi 136 pokoi w standardzie trzygwiazdkowym.


karnowalboss


Data publikacji: 16.01.2019

Nasi partnerzy