img

Konferencja do 100 km od Warszawy – porównaj sale

1. Konferencje w Pałacu Żelechów SPA & Wellness w Żelechowie (mazowieckie)

Nowoczesny, pięknie położony Pałac Żelechów to świetnie zaprojektowany ośrodek konferencyjny, który spełnia najnowocześniejsze, światowe standardy. Jeśli planują Państwo organizację konferencji, szkolenia, imprezy integracyjnej czy spotkania biznesowego, obiekt z pewnością spełni wszelkie oczekiwania. W ofercie dla biznesu znajdują się dwie duże sale konferencyjne, które można połączyć w jedną dużą przestrzeń. Dodatkowo do dyspozycji organizatorów spotkań biznesowych jest duża sala bankietowa oraz biblioteka. Sale konferencyjne są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, taki jak projektory, rzutniki, tablice multimedialne czy duże ekrany.

W ofercie Pałacu Żelechów znajduje się również możliwość zorganizowania poczęstunków w przerwach kawowych, obiadów, kolacji czy elegancki bankietów. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mogą zamieszkać w eleganckich, komfortowo urządzonych apartamentach oraz korzystać ze wszystkich hotelowych atrakcji i udogodnień. Hotel posiada duży, strzeżony parking, a także znajduje się w wygodnej lokalizacji z bezproblemowym dojazdem. Organizacja konferencji w takim miejscu z pewnością zakończy się sukcesem.

Adres: ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów, tel. 25 682 03 60

Jeśli interesują Cie obiekty z dużego miasta zapoznaj się z listą hotele na szkolenia firmowe Warszawa.

2. Konferencje w Hotelu Skansen Conference & SPA w Sierpcu (mazowieckie)Hotel Skansen Conference & SPA umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością. Obiekt położony jest w pięknym otoczeniu przyrody, posiada bezproblemowy dojazd oraz duży, strzeżony parking. W ofercie centrum konferencyjnego znajdują się trzy sale konferencyjne – dwie większe i jedna mniejsza, które z pewnością spełnią oczekiwania organizatorów konferencji, zjazdów, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. Sale są świetnie zaprojektowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń są rzutniki, projektory, duże ekrany i tablice multimedialne. Jest również możliwość korzystania z dostępu do bezprzewodowego internetu.

Hotel posiada świetną bazę noclegową oraz zaplecze gastronomiczne. Jest w stanie przygotować bogatą ofertę kulinarną dla klientów biznesowych, a także zagwarantować zakwaterowanie dla uczestników kilkudniowych wydarzeń. Goście hotelowi mają możliwość korzystania ze wszelkich udogodnień i atrakcji, między innymi z bogatych pakietów SPA & wellness. Organizacja konferencji w Hotelu Skansen to gwarancja, że wydarzenie odbędzie się zgodnie z najlepszymi światowymi standardami i z pewnością będzie pozytywnie odebrane przez jego uczestników. Oferta hotelu jest bardzo elastyczna, można ją więc bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb.

Adres: ul. Gabriela Narutowicza 64, 09-200 Sierpc, tel. 24 235 61 25

3. Konferencje w Manor House SPA Pałac Odrowążów w Chlewiskach (mazowieckie)

Elegancki, ekskluzywny Pałac Odrowążów to unikalne miejsce na mapie ośrodków konferencyjnych. Pięciogwiazdkowy obiekt jest nowocześnie wyposażony i zapewnia organizację wydarzeń na światowym poziomie. W ofercie centrum konferencyjnego jest aż 10 sal o różnej powierzchni, w których można zorganizować zarówno dużą konferencję na kilkaset osób, jak i szkolenia, spotkania biznesowe, eventy czy wydarzenia kulturalne. Sale konferencyjne są jasne, przestronne, doskonale oświetlone i nagłośnione. Uczestnicy konferencji i szkoleń mają do dyspozycji wysokiej klasy sprzęty multimedialne i audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu.

Pałac Odrowążów posiada bogate zaplecze kulinarne oraz noclegowe. Jest możliwość zorganizowania poczęstunków kawowych, obiadów, kolacji i eleganckich bankietów, a uczestnicy kilkudniowych wydarzeń mają możliwość zakwaterowania w eleganckich i komfortowo urządzonych apartamentach. Jeśli dodamy do tego świetny dojazd, duży strzeżony parking oraz bardzo bogatą ofertę atrakcji, organizacja konferencji w Pałacu Odrowążów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Adres: ul. Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska, tel. 628 70 61

Zobacz pełną listę hoteli w których ofercie jest sala konferencyjno-szkoleniowa w województwie mazowieckim.
Data publikacji: 22.08.2019

Nasi partnerzy