img

Konferencja do 30 km od Warszawy – porównaj sale

1. Konferencje w Pałacu na Wodzie w Michałowicach (mazowieckie)

Pałac na Wodzie Hotel Venecia Palace to efektowny zespół pałacowy położony tuż pod Warszawą. Obiekt jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. Doskonałe położenie, wygodny dojazd oraz świetne wyposażenie wnętrza to gwarancja, że wydarzenie zorganizowane w takiej scenerii z pewnością będzie udane. W ofercie dla biznesu znajduje się 12 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Największa ma 700 metrów kwadratowych i pomieści 450 osób.

Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przestronne, posiadają doskonałe nagłośnienie i oświetlenie. Do dyspozycji organizatorów konferencji są świetnej klasy sprzęty multimedialne i audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Pałac posiada świetnej klasy restaurację, która jest w stanie przygotować ofertę kulinarną dopasowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Dla uczestników kilkudniowych spotkań jest możliwość zakwaterowania w komfortowych apartamentach.

Adres: ul. Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice, tel. 609 372 35

2. Konferencje w Centrum Szkoleniowym Dacpol w Piasecznie (mazowieckie)Nowoczesne Centrum Szkoleniowe Dacpol to świetna oferta dla klientów poszukujących doskonałego obiektu na konferencje czy szkolenia. Centrum znajduje się w odległości 3 km od granic Warszawy, posiada bezproblemowy dojazd oraz sporo miejsc na strzeżonym parkingu. W ofercie centrum znajduje się 5 przestronnych sal o różnej powierzchni przeznaczonych do organizowania eventów, szkoleń, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych.

Wszystkie sale konferencyjne są nowocześnie zaprojektowane, posiadają komfortowe wyposażenie, dobre nagłośnienie oraz oświetlenie. W każdej sali znajdują się wysokiej klasy sprzęty multimedialne i audiowizualne, które ułatwiają przygotowanie spotkania na najwyższym poziomie. Uczestnicy kilkudniowych szkoleń czy konferencji mają możliwość noclegu w komfortowo wyposażonych pokojach. Centrum szkoleniowe doskonale wpisuje się w potrzeby klientów biznesowych, a jego elastyczna oferta pozwala na zorganizowanie wydarzenia idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Adres: ul. Okulickiego 5j, 05-500 Piaseczno, tel. 22 70 35 291

Zobacz więcej obiektów posiadających sale na szkolenia biznesowe województwo mazowieckie.

3. Konferencje w Dworze Konstancin w Konstancinie-Jeziorna (mazowieckie)

Dwór Konstancin to nowoczesny, pełen uroku obiekt położony w odległości 20 minut jazdy od centrum Warszawy. To idealne miejsce na zorganizowanie kameralnych konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. W obiekcie znajdują się trzy sale konferencyjne o różnej powierzchni, w których można zorganizować dowolne wydarzenie. Wszystkie sale są doskonale zaprojektowane i posiadają wszelkie udogodnienia dla klientów biznesowych. Są świetnie oświetlone i nagłośnione, a uczestnicy konferencji mają dostęp do nowoczesnych sprzętów multimedialnych i audiowizualnych.

Na terenie całego obiektu jest też bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt posiada bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, jest w stanie zapewnić serwisy kawowe, lunche, przygotowanie bankietów i eleganckich przyjęć. Dobra lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz wysoki poziom usług dla klientów biznesowych to gwarancja, że organizacja spotkania biznesowego w takim miejscu to doskonały pomysł.

Adres: ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin-Jeziorna, tel. 22 754 72 72

4. Konferencje w Hotelu Riviera w Olszewnicy Nowej (mazowieckie)Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnego centrum konferencyjnego w doskonałej lokalizacji, Hotel Riviera z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. To świetnie zaprojektowany obiekt położony w pobliżu Warszawy, z doskonałym dojazdem oraz dużym parkingiem. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 6 sal o zróżnicowanej wielkości. Największa ma aż 832 metry kwadratowe powierzchni i pomieści 750 osób. Pozostałe sale dysponują powierzchnią od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych. Wszystkie sale konferencyjne są przestronne, klimatyzowane, świetnie wyposażone.

Umożliwiają dostęp do dobrego nagłośnienia, sprzętu multimedialnego i audiowizualnego. Hotel Riviera posiada świetne zaplecze gastronomiczne, jest w stanie zorganizować przerwy kawowe, lunche, eleganckie obiady i przyjęcia. To idealne miejsce zarówno na zorganizowanie kilkugodzinnego szkolenia, jak i na kilkudniową konferencję. Istnieje możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych i komfortowych apartamentach hotelowych.

Adres: ul. Nowodworska 32, 05-124 Olszewnica Nowa, tel. 22 782 32 66

Jeśli chcesz zorganizować konferencję w dużym mieście zapoznaj się z listą obiekty na eventy firmowe w Warszawie.

Data publikacji: 09.08.2019

Nasi partnerzy