img

Konferencja do 30 km od Warszawy – porównaj sale

1. Centrum Szkoleniowe Dacpol w Piasecznie (mazowieckie)Adres: ul. Okulickiego 5j, 05-500 Piaseczno
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: brak

Nowoczesne Centrum Szkoleniowe Dacpol to świetna oferta dla klientów poszukujących doskonałego obiektu na konferencje czy szkolenia. Centrum znajduje się w odległości 3 km od granic Warszawy, posiada bezproblemowy dojazd oraz sporo miejsc na strzeżonym parkingu. W ofercie centrum znajduje się 5 przestronnych sal o różnej powierzchni przeznaczonych do organizowania eventów, szkoleń, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych.

Wszystkie sale konferencyjne są nowocześnie zaprojektowane, posiadają komfortowe wyposażenie, dobre nagłośnienie oraz oświetlenie. W każdej sali znajdują się wysokiej klasy sprzęty multimedialne i audiowizualne, które ułatwiają przygotowanie spotkania na najwyższym poziomie. Uczestnicy kilkudniowych szkoleń czy konferencji mają możliwość noclegu w komfortowo wyposażonych pokojach. Centrum szkoleniowe doskonale wpisuje się w potrzeby klientów biznesowych, a jego elastyczna oferta pozwala na zorganizowanie wydarzenia idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Centrum Szkoleniowe Dacpol

2. Dwór Konstancin w Konstancinie-Jeziorna (mazowieckie)

 Dwór Konstancin


Adres: ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin-Jeziorna
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 53

Dwór Konstancin to nowoczesny, pełen uroku obiekt położony w odległości 20 minut jazdy od centrum Warszawy. To idealne miejsce na zorganizowanie kameralnych konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. W obiekcie znajdują się trzy sale konferencyjne o różnej powierzchni, w których można zorganizować dowolne wydarzenie. Wszystkie sale są doskonale zaprojektowane i posiadają wszelkie udogodnienia dla klientów biznesowych. Są świetnie oświetlone i nagłośnione, a uczestnicy konferencji mają dostęp do nowoczesnych sprzętów multimedialnych i audiowizualnych.

Na terenie całego obiektu jest też bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt posiada bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, jest w stanie zapewnić serwisy kawowe, lunche, przygotowanie bankietów i eleganckich przyjęć. Dobra lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz wysoki poziom usług dla klientów biznesowych to gwarancja, że organizacja spotkania biznesowego w takim miejscu to doskonały pomysł.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Dwór Konstancin

3. Hotel Riviera w Olszewnicy Nowej (mazowieckie)

 Hotel Riviera


Adres: ul. Nowodworska 32, 05-124 Olszewnica Nowa
Największa sala konferencyjna: 750
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 110

Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnego centrum konferencyjnego w doskonałej lokalizacji, Hotel Riviera z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. To świetnie zaprojektowany obiekt położony w pobliżu Warszawy, z doskonałym dojazdem oraz dużym parkingiem. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 6 sal o zróżnicowanej wielkości. Największa ma aż 832 metry kwadratowe powierzchni i pomieści 750 osób. Pozostałe sale dysponują powierzchnią od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych. Wszystkie sale konferencyjne są przestronne, klimatyzowane, świetnie wyposażone.

Umożliwiają dostęp do dobrego nagłośnienia, sprzętu multimedialnego i audiowizualnego. Hotel Riviera posiada świetne zaplecze gastronomiczne, jest w stanie zorganizować przerwy kawowe, lunche, eleganckie obiady i przyjęcia. To idealne miejsce zarówno na zorganizowanie kilkugodzinnego szkolenia, jak i na kilkudniową konferencję. Istnieje możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych i komfortowych apartamentach hotelowych.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Riviera

4. Hotel Venecia Palace w Michałowicach (mazowieckie)

 Hotel Venecia Palace


Adres: ul. Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice
Największa sala konferencyjna: 450
Liczba sal konferencyjnych: 12
Liczba miejsc noclegowych: 245

Pałac na Wodzie Hotel Venecia Palace to efektowny zespół pałacowy położony tuż pod Warszawą. Obiekt jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. Doskonałe położenie, wygodny dojazd oraz świetne wyposażenie wnętrza to gwarancja, że wydarzenie zorganizowane w takiej scenerii z pewnością będzie udane. W ofercie dla biznesu znajduje się 12 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Największa ma 700 metrów kwadratowych i pomieści 450 osób.

Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przestronne, posiadają doskonałe nagłośnienie i oświetlenie. Do dyspozycji organizatorów konferencji są świetnej klasy sprzęty multimedialne i audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Pałac posiada świetnej klasy restaurację, która jest w stanie przygotować ofertę kulinarną dopasowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Dla uczestników kilkudniowych spotkań jest możliwość zakwaterowania w komfortowych apartamentach.

5. Centrum Izabelin Biuro Administracji i Finansów w Izabelinie (mazowieckie)

 Izabelin


Adres: ul. Jana Matejki 21, 05-080 Izabelin
Największa sala konferencyjna: 360
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: brak

Centrum Izabelin znajduje się w odległości 12 km od centrum Warszawy. Posiada wygodny dojazd, a jednocześnie położone jest z dala od zgiełku wielkiego miasta. To sprawdzone miejsce, doceniane przez organizatorów konferencji, szkoleń, eventów branżowych oraz spotkań biznesowych. W eleganckich, funkcjonalnie urządzonych wnętrzach można zorganizować zarówno duże konferencje, jak i bardziej kameralne wydarzenia. W ofercie centrum konferencyjnego są 3 sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości. Największa sala pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 360 osób. Wszystkie sale oraz zaplecze techniczne są świetnie wyposażone, posiadają klimatyzację, dobre oświetlenie oraz dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Doskonała obsługa, elastyczna oferta dla biznesu oraz wiele dodatkowych udogodnień to gwarancja pełnego sukcesu każdej zorganizowanej w obiekcie imprezy.

6. Centrum Konferencyjne Mazowsze w Otrębusach (mazowieckie)

 mazowsze


Adres: ul. Świerkowa 2, 05-805 Otrębusy
Największa sala konferencyjna: 700
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 101

Centrum Konferencyjne Mazowsze znajduje się w pięknym otoczeniu dużego parku, wśród zieleni i pięknych okoliczności przyrody. To idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego czy ciekawego eventu. W ofercie dla klientów biznesowych Centrum Konferencyjne Mazowsze posiada aż 7 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Największa sala widowiskowa pozwala zorganizować wydarzenie nawet na 700 osób. Wszystkie sale konferencyjne posiadają funkcjonalne, nowoczesne wyposażenie, a także dostęp do zaawansowanych urządzeń audiowizualnych. Integralną częścią centrum konferencyjnego jest Karczma Staropolska, serwująca pyszną, tradycyjna polska kuchnię. Można tu przygotować zorganizowane przyjęcia i bankiety, a także wszelkie posiłki dla uczestników branżowych spotkań. Centrum Konferencyjne Mazowsze to miejsce, które pod każdym względem spełni wymagania nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń branżowych.

7. Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjne BGŻ w Lesznie k. Błonia (mazowieckie)

 Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjne BGŻ


Adres: ul. Fabryczna 1, 05-084 Leszno k. Błonia
Największa sala konferencyjna: 120
Liczba sal konferencyjnych: 11
Liczba miejsc noclegowych: 130

Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjne BGŻ zlokalizowane jest w pięknym XVIII-wiecznym pałacyku położonym w niezwykłej okolicy na skraju Puszczy Kampinoskiej. Obiekt jest doskonale przygotowany do organizowania imprez branżowych. W ofercie dla klientów biznesowych jest 11 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. Są to między innymi sale wykładowe, a także mniejsze pomieszczenia przeznaczone do organizacji niewielkich spotkań. Dodatkowo do wynajęcia są 2 świetnie wyposażone sale komputerowe. Centrum jest doskonale zaprojektowane, a do dyspozycji uczestników wydarzeń są nowoczesne sprzęty audiowizualne oraz wiele innych udogodnień. W obiekcie znajduje się również jadalnia, która zapewnia oprawę gastronomiczną i posiłki dla uczestników spotkań. Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjne posiada również 130 miejsc noclegowych – jest więc możliwość zakwaterowania uczestników wydarzeń w eleganckich, wygodnych pokojach.

8. Folwark Klepisko w Nieporęcie (mazowieckie)

 Folwark Klepisko


Adres: ul. Zegrzyńska 10a, 05-126 Nieporęt
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 112

Hotel Folwark Klepisko znajduje się w pięknej, spokojnej okolicy z dala od zgiełku wielkiego miasta, ale z doskonałym dojazdem do Warszawy. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz innych wydarzeń branżowych. W ofercie dla klientów biznesowych Folwark Klepisko posiada 4 sale konferencyjne o różnej wielkości. Największa Sala Dębowa jest w stanie pomieścić 150 osób. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie zaprojektowana, funkcjonalna i wyposażona w nowoczesne urządzenia audiowizualne, które ułatwiają poprowadzenie każdego wydarzenia. W obiekcie działa również dobrej klasy restauracja, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, ale można w niej zjeść także wiele potraw z bardziej egzotycznych kuchnia świata. Hotel posiada 112 miejsc noclegowych, można więc zakwaterować uczestników wydarzeń w tym samym obiekcie, co spotkania.

Zobacz także oferty obiektów konferencyjnych położonych nad Zalewem Zegrzyńskim w pobliżu Warszawy.

1. Hotel Warszawianka **** (mazowieckie)

 Hotel Warszawianka


Adres: Jachranka 77, 05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 1200
Liczba sal konferencyjnych: 33
Liczba miejsc noclegowych: 700

Hotel Warszawianka to potężne, doskonale zaprojektowane i zorganizowane centrum kongresowe, znajdujące się w województwie mazowieckim niedaleko stolicy. To świetne miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego, szkolenia, konferencji, eventu czy innego wydarzenia na lokalną lub międzynarodową skalę. W skład centrum kongresowego wchodzi potężna sala kongresowa, która jest w stanie pomieścić nawet 1200 osób, a także 32 funkcjonalne sale konferencyjne, w których zmieści się 2400 osób. Sale są tak rozmieszczone, że można w nich organizować wiele niezależnych imprez jednocześnie.

Wszystkie sale znajdujące się w Hotelu Warszawianka są bogato wyposażone, mają bardzo wysoki standard, a także wszystkie niezbędne udogodnienia, potrzebne do sprawnego zorganizowania konferencji i innego wydarzenia biznesowego. Sale są klimatyzowane, posiadają efektowne oświetlenie i nagłośnienie, a także urządzenia multimedialne i audiowizualne. Uczestnicy wydarzeń mają możliwość dostępu do bezprzewodowego internetu. W hotelu znajdują się aż 4 restauracje, które są w stanie zorganizować lunche, przyjęcia czy biznesowe bankiety. Świetna lokalizacja, doskonałe wyposażenie oraz ogromna oferta dla biznesu to gwarancja udanej organizacji każdej biznesowej imprezy.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Warszawianka

2. Hotel Windsor **** (mazowieckie)

 Hotel Windsor


Adres: Jachranka 75, 05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 1000
Liczba sal konferencyjnych: 32
Liczba miejsc noclegowych: 421

Hotel Windsor jest największym centrum konferencyjnym zlokalizowanym nad Zalewem Zegrzyńskim. Świetna lokalizacja, doskonała baza lokalowa oraz wysoki standard usług sprawiają, że w obiekcie organizowane są zarówno niewielkie spotkania biznesowe, jak i konferencje na międzynarodową skalę. W centrum konferencyjnym znajdują się aż 32 sale o różnej wielkości, których łączna powierzchnia to 4500 metrów kwadratowych. Można więc organizować wydarzenia na naprawdę światowym poziomie dla kilku tysięcy uczestników. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, jasne, przestronne, posiadają doskonałej jakości sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny. Uczestnicy wydarzeń mają dostęp do rzutników, projektorów, tablic multimedialnych oraz możliwość korzystania z darmowego wi-fi. Każdy klient biznesowy w Hotelu Windsor ma zapewnione profesjonalne wsparcie koordynatora biznesowego, który dba o fachową obsługę oraz przygotowanie wydarzenia zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi klienta. Hotel ma doskonale wyposażone zaplecze restauracyjne, zapewnia więc uczestnikom konferencji poczęstunki w przerwie kawowej, a także lunche, obiady i przyjęcia. W obiekcie znajduje się ponad 400 miejsc noclegowych, jest więc możliwość organizacji nawet kilkudniowych wydarzeń i zakwaterowania uczestników na miejscu.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Windsor

3. Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie (mazowieckie)

 Hotel Windsor


Adres: ul. Modlińska 105 , 05-110 Jabłonna
Największa sala konferencyjna: 170
Liczba sal konferencyjnych: 8
Liczba miejsc noclegowych: 46

Piękny Pałac w Jabłonnie nad Zalewem Zegrzyńskim to propozycja dla osób, które poszukują niezwykłego, klimatycznego miejsca na zorganizowanie konferencji, szkolenia lub innego wydarzenia biznesowego. Nowoczesne centrum konferencyjne zlokalizowane jest w zabytkowym pałacu o pięknej architekturze, który położony jest w niezwykłym otoczeniu przyrody. W ofercie biznesowej pałacu znajduje się 9 sal o zróżnicowanej wielkości, które są przygotowane do zorganizowania dużych konferencji oraz kameralnych wydarzeń biznesowych.

Sale konferencyjne są nowocześnie wyposażone, funkcjonalne, mają klimatyzację, dobry sprzęt oświetleniowy oraz nagłośnieniowy. W każdej sali znajdują się również wszystkie sprzęty i urządzenia multimedialne, niezbędne do sprawnego przeprowadzenia spotkania biznesowego. Pałac posiada świetne zaplecze gastronomiczne, oferując szeroki wybór usług kulinarnych dla uczestników konferencji. W obiekcie odbywa się również wiele koncertów, wystaw, wernisaży oraz innych wydarzeń kulturalnych, które można bezproblemowo połączyć z wydarzeniami biznesowymi. Konferencja, szkolenie i każde inne spotkanie zorganizowane w tak niezwykłej scenerii z pewnością będą udane i niezapomniane.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Windsor

Data publikacji: 19.12.2019

Nasi partnerzy