img

Konferencja w Pałacu w województwie mazowieckim

1. Pałac Żelechów SPA & Wellness **** (mazowieckie)Adres: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów
Największa sala konferencyjna: 800
Liczba sal konferencyjnych: 19
Liczba miejsc noclegowych: 250

Jeżeli szukają Państwo niezwykłego, doskonale wyposażonego obiektu na zorganizowanie konferencji, Pałac Żelechów SPA & Wellness to rozwiązanie idealne. Obiekt znajduje się pod Warszawą, jest świetnie skomunikowany z lotniskiem i dworcami, dzięki czemu uczestnicy branżowych imprez nie powinni mieć problemu z dotarciem na miejsce. Pałac Żelechów łączy w sobie efektowną, zabytkową architekturę i przepiękny wystrój wnętrza z najnowocześniejszymi standardami organizacji imprez biznesowych. Nic więc dziwnego, że w obiekcie nieustannie organizowane są konferencje, szkolenia, eventy czy spotkania biznesowe.

W ofercie dla biznesu Pałacu Żelechów SPA & Wellness znajdują się dwie nowoczesne, przestronne i klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 134 oraz 102 metry kwadratowe. Można więc zorganizować w jednym czasie dwa niezależne wydarzenia. Jest również możliwość połączenia obu sal, dzięki czemu powierzchnia konferencyjna wzrośnie prawie dwukrotnie. Sale konferencyjne są świetnie zaprojektowane, posiadają klimatyzację, doskonałe oświetlenie i nagłośnienie oraz wszelkie niezbędne udogodnienia w postaci sprzętu multimedialnego oraz audiowizualnego. Do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń są między innymi nowoczesne rzutniki, projektory oraz ekrany, a także dostęp do bezprzewodowego wi-fi. Pałac ma również świetnie wyposażone zaplecze gastronomiczne, można więc bez problemu zorganizować dla gości poczęstunek w przerwie kawowej, lunch, a także eleganckie przyjęcie czy wieczorny bankiet.

Pałac Żelechów SPA & Wellness posiada 150 miejsc noclegowych w eleganckich, klimatycznych apartamentach. Można więc zorganizować w nim zarówno kilkugodzinne wydarzenie, jak i konferencję czy imprezę integracyjną trwającą kilka dni. Do dyspozycji uczestników biznesowych wydarzeń są wszystkie atrakcje przeznaczone dla hotelowych gości. Nowoczesne wnętrza, efektowna architektura oraz piękne okoliczności przyrody to gwarancja, że konferencja w takich warunkach z pewnością będzie udana.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac Żelechów SPA & Wellness

2. Hotel Pałac Alexandrinum **** (mazowieckie)

 Green Garden Hotel


Adres: Krubki-Górki 13, 05-326 Poświętne
Największa sala konferencyjna: 160
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 140

Niezwykła, zabytkowa architektura oraz kilkanaście hektarów przepięknego parku to otoczenie, w którym konferencja czy szkolenie po prostu muszą się udać. Hotel Pałac Alexandrinum to propozycja dla organizatorów konferencji i wydarzeń branżowych, którym zależy na wysokim poziomie usług oraz wyjątkowym otoczeniu. Obiekt konferencyjny znajduje się w zabytkowym, pełnym uroku pałacykuktóry zachwyca zarówno zewnętrzną architekturą, jak i wyjątkowym wystrojem wnętrza. Obiekt łączy w sobie nutę historii z najnowocześniejszymi standardami organizacji branżowych wydarzeń.

W ofercie Pałacu Alexandrinum znajduje się pięć pomieszczeń przeznaczonych do organizacji biznesowych wydarzeń. Największa sala konferencyjna ma 268 metrów kwadratowych i jest w stanie pomieścić nawet 600 osób. Najmniejszy pokój VIP zmieści około 10 osób i świetnie sprawdzi się w przypadku kameralnych spotkań biznesowych. Wszystkie sale konferencyjne i biznesowe znajdujące się w hotelu są świetnie zaprojektowane, jasne, przestronne i klimatyzowane. Posiadają doskonałej klasy sprzęt oświetleniowy oraz nagłośnieniowy, a także wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne i audiowizualne. Do dyspozycji uczestników spotkań są rzutniki, projektory, tablice multimedialne, ekrany. Jest też możliwość korzystania z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu.

Organizacja imprez biznesowych w Pałacu Alexandrinum obejmuje zarówno kilkugodzinne spotkania, jak i weekendowe konferencje czy imprezy integracyjne dla firm. Hotel posiada świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne, a także sporo atrakcji i udogodnień dla hotelowych gości. Piękne położenie, niezwykłe wnętrza oraz wysoki standard usług dla biznesu to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w tym niezwykłym obiekcie z pewnością będzie pozytywnie zapamiętane przez jego uczestników.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Pałac Alexandrinum

3. Pałac w Jabłonnie Dom Zjazdów i Konferencji PAN (mazowieckie)

 Pałac w Jabłonnie


Adres: ul. Modlińska 105, 05-110 Jabłonna
Największa sala konferencyjna: 170
Liczba sal konferencyjnych: 8
Liczba miejsc noclegowych: 46

Zespół pałacowo-parkowy to pełne uroku miejsce, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających organizatorów konferencji. Pałac z zewnątrz prezentuje się zjawiskowo, wewnątrz natomiast łączy w sobie klasyczny wystrój z wieloma udogodnieniami dla uczestników wydarzeń biznesowych i nie tylko. To świetne miejsce na konferencję, szkolenie, ciekawy event firmowy oraz spotkanie w biznesowym gronie. W ofercie dla klientów biznesowych jest 8 reprezentacyjnych sal pałacowych o zróżnicowanej powierzchni. W największej można zorganizować wydarzenie na 170 osób. Przestrzeń konferencyjna jest funkcjonalna i komfortowa, a także wyposażona w niezbędne urządzenia audiowizualne. Uczestnicy konferencji mogą również liczyć na świetne wyżywienie – pałacowa kuchnia przygotowuje pyszne, tradycyjne dania kuchni polskiej w eleganckiej oprawie.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac w Jabłonnie Dom Zjazdów i Konferencji PAN

4. Pałac Zegrzyński w Serocku (mazowieckie)

 Pałac Zegrzyński


Adres: ul. Groszkowskiego 3, 05-131 Serock Zegrze
Największa sala konferencyjna: 60
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 32

Pałac Zegrzyński to przepięknie położony, efektowny obiekt zlokalizowany tuż nad Zalewem Zegrzyńskim. Świetne widoki, doskonały dojazd oraz bogata oferta dla organizatorów konferencji to gwarancja, że każde wydarzenie będzie udane. W ofercie dla biznesu w pałacu znajduje się 5 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Największa sala pozwala na zorganizowanie wydarzenia na 60 osób. Przestrzeń konferencyjna jest profesjonalnie zaprojektowana i wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia audiowizualne, a także dobre oświetlenie i klimatyzację. Pałac Zegrzyński posiada również świetnie prosperującą restaurację, specjalizującą się w kuchni kresów wschodnich oraz w typowych daniach staropolskich. W Pałacu Zegrzyńskim można organizować zarówno krótkie spotkania, jak i kilkudniowe wydarzenia. Obiekt dysponuje bowiem świetnie urządzonymi miejscami noclegowymi.

5. Biały Pałac Palczew **** (mazowieckie)

 Biały Pałac Palczew


Adres: Palczew-Parcela 19, 05-660 Warka-Palczew
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 36

Biały Pałac w Palczewie znajduje się w świetnej lokalizacji około 60 km od Warszawy. Obiekt z końca XIX wieku zachwyca niezwykłą architekturą i pięknie urządzonymi wnętrzami. Dużym atutem tego miejsca jest również rozległy zespół parkowy, tworzący oazę zieleni. W obiekcie można organizować konferencje, szkolenia, a także inne wydarzenia branżowe. Do wynajęcia są 3 sale konferencyjne, z których największa umożliwia przygotowanie wydarzenia na 200 osób. Sale są jasne, przestronne, efektownie urządzone i wyposażone w nowoczesne urządzenia konferencyjne. O oprawę kulinarną wydarzeń branżowych dba hotelowa kuchnia, która jest w stanie jednorazowo przygotować obiad lub bankiet na 40 osób. W przypadku kilkudniowych konferencji i szkoleń istnieje możliwość noclegu w eleganckich pałacowych pokojach. Niezwykła lokalizacja oraz wysoki poziom obsługi zapewniają przygotowanie wydarzenia na najwyższym poziomie.

6. Centrum Szkoleniowe PAP w Zegrzu (mazowieckie)

 Centrum Szkoleniowe PAP


Adres: ul. Prof. J. Groszkowskiego 3, 05-131 Zegrze
Największa sala konferencyjna: 50
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 60

Centrum Szkoleniowe PAP w Zegrzu położone jest w doskonałej lokalizacji niemal nad samym Zalewem Zegrzyńskim. Elegancki, stylowy pałac otoczony zielenią to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań naukowych. Obiekt łączy w sobie klasyczną stylistykę z nowoczesnym i funkcjonalnym wyposażeniem wnętrza. W ofercie dla klientów biznesowych są 4 sale konferencyjne o różnej wielkości. W największej można zorganizować wydarzenie na 50 osób. Sale konferencyjne są klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie oraz są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji uczestników spotkań są wszelkie urządzenia, które wspomagają prowadzenie konferencji. Obiekt posiada świetnie prosperującą kuchnię serwującą posiłki zamówione przez organizatorów wydarzeń. Dla uczestników kilkudniowych spotkań istnieje możliwość zakwaterowania w eleganckich pokojach.

7. Centrum Konferencyjne Pałac Ślężany (mazowieckie)

 Pałac Ślężany


Adres: ul. Kasztanowa 1, 05-252 Ślężany
Największa sala konferencyjna: 56
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 24

Pałac Ślężany to zabytkowy obiekt z drugiej połowy XIX wieku, zlokalizowany w pięknym miejscu na skarpie nad rzek Bug w otoczeniu dużego zespołu parkowego. To świetne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia oraz innego wydarzenia biznesowego w niezwykłym klimacie z dala od zgiełku wielkiego miasta. Pałac Ślężany zachwyca wspaniałą architekturą oraz eleganckimi wnętrzami, w których znajdziemy 3 sale konferencyjne. W największej można zorganizować spotkanie na 56 osób. Sale konferencyjne są świetnie umeblowane i wyposażone w najlepszej jakości sprzęt konferencyjny, który ułatwia prowadzenie spotkań branżowych. Pałac posiada świetnie prosperującą restaurację, która serwuje sprawdzone dania tradycyjnej kuchni polskiej i nie tylko. Można więc zamówić pełną oprawę gastronomiczną dla organizowanych w zabytkowych wnętrzach wydarzeń.

Zobacz także obiekty do 50 km od Warszawy.

1. Dom Bankietowy Arkadia w Sochaczewie (mazowieckie)

 Arkadia

Adres: ul. Trojanowska 94, 96-500 Warszawa
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 24

Dom Bankietowy Arkadia w Sochaczewie to ośrodek o doskonałej lokalizacji i bezproblemowym dojeździe, w którym można zorganizować zarówno większą konferencję, jak i mniejsze eventy, spotkania biznesowe czy szkolenia. Obiekt posiada dwie sale konferencyjne o powierzchni 300 i 200 metrów, które są świetnie zaprojektowane i wyposażone we wszystkie elementy niezbędne do zorganizowania konferencji. Są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny. Na terenie całego obiektu jest możliwość korzystania z bezpłatnego internetu bezprzewodowego.

Dom Bankietowy Arkadia posiada również profesjonalne zaplecze gastronomiczne, jest więc możliwość zorganizowania poczęstunków kawowych, lunchów, obiadów czy eleganckich bankietów. W obiekcie można zaplanować zarówno kilkugodzinne spotkanie biznesowe, jak i kilkudniową konferencję. Jest możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych i komfortowych apartamentach. Świetny dojazd, doskonałe wyposażenie oraz wysoki poziom obsługi każdego wydarzenia to gwarancja, że konferencja z pewnością będzie udana i zakończy się sukcesem.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Dom Bankietowy Arkadia

2. Hotel Chynów (mazowieckie)

Hotel Chynów

Adres: ul. Główna 74, 05-650 Chynów
Największa sala konferencyjna: 250
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 24

Jeżeli poszukują Państwo doskonale wyposażonego centrum konferencyjnego w pełnej uroku lokalizacji, Hotel Chynów z pewnością spełni oczekiwania. Obiekt został zaprojektowany z myślą przede wszystkim o klientach biznesowych, a centrum konferencyjne urządzone jest według światowych standardów. W ofercie centrum konferencyjnego są zróżnicowanej powierzchni, które w razie potrzeby można ze sobą bezproblemowo połączyć. Sale są klimatyzowane, jasne, przestronne, posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji i szkoleń mają więc zapewnione wyjątkowo komfortowe warunki.

Hotel Chynów posiada świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mogą zamieszkać w bogato urządzonych apartamentach oraz korzystać ze wszystkich hotelowych atrakcji. Obiekt posiada duży, bezpłatny, strzeżony parking, nie ma więc problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. Natomiast restauracja oferuje bogaty pakiet usług, włącznie z organizowaniem poczęstunków kawowych, lunchów, eleganckich bankietów i wieczornych przyjęć. Wysoki poziom usług, świetna lokalizacja oraz sporo dodatkowych atrakcji to gwarancja, że konferencja czy spotkanie biznesowe w takim miejscu z pewnością będą udane i zapamiętane przez uczestników.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Chynów
Data publikacji: 22.12.2019