img

Konferencje do 50 km od Warszawy

1. Konferencje w Domu Bankietowym Arkadia w Sochaczewie (mazowieckie)

Dom Bankietowy Arkadia w Sochaczewie to ośrodek o doskonałej lokalizacji i bezproblemowym dojeździe, w którym można zorganizować zarówno większą konferencję, jak i mniejsze eventy, spotkania biznesowe czy szkolenia. Obiekt posiada dwie sale konferencyjne o powierzchni 300 i 200 metrów, które są świetnie zaprojektowane i wyposażone we wszystkie elementy niezbędne do zorganizowania konferencji. Są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny. Na terenie całego obiektu jest możliwość korzystania z bezpłatnego internetu bezprzewodowego.

Dom Bankietowy Arkadia posiada również profesjonalne zaplecze gastronomiczne, jest więc możliwość zorganizowania poczęstunków kawowych, lunchów, obiadów czy eleganckich bankietów. W obiekcie można zaplanować zarówno kilkugodzinne spotkanie biznesowe, jak i kilkudniową konferencję. Jest możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych i komfortowych apartamentach. Świetny dojazd, doskonałe wyposażenie oraz wysoki poziom obsługi każdego wydarzenia to gwarancja, że konferencja z pewnością będzie udana i zakończy się sukcesem.

Adres: ul. Trojanowska 94, 96-500 Warszawa, tel. 46 862 70 59

Jeśli chcesz zorganizować konferencję w dużym mieście pełną listę ośrodków znajdziesz na stronie - sale na szkolenia i konferencje Warszawa.

2. Konferencje w Domu Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie (mazowieckie)Pałac w Jabłonnie to elegancki obiekt o ciekawej architekturze i świetnie zaprojektowanych wnętrzach, które są przystosowane do organizacji szkoleń, konferencji, eventów, spotkań biznesowych i wydarzeń kulturalnych. Obiekt posiada bogatą ofertę dla biznesu, wśród której z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie. W centrum konferencyjnym znajduje się dziewięć sal konferencyjnych oraz szkoleniowych o zróżnicowanej powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych. Wszystkie sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, świetnie oświetlone i nagłośnione. Posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny najwyższej klasy, a także dostęp do bezprzewodowego internetu.

Pałac w Jabłonnie dysponuje świetnym zapleczem gastronomicznym oraz noclegowym. Istnieje możliwość zorganizowania bankietów, przyjęć, eleganckich obiadów oraz poczęstunków kawowych w przerwie spotkań. Uczestników konferencji kilkudniowych można zakwaterować w eleganckich i świetnie urządzonych apartamentach z możliwością korzystania ze wszystkich hotelowych atrakcji. Doskonały dojazd, wysoki poziom obsługi oraz światowe standardy to gwarancja, że organizacja konferencji w Pałacu w Jabłonnie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Adres: ul. Modlińska 105, 05-110 Jabłonna, tel. 22 782 44 33


3. Konferencje w Hotelu Chynów (mazowieckie)Jeżeli poszukują Państwo doskonale wyposażonego centrum konferencyjnego w pełnej uroku lokalizacji, Hotel Chynów z pewnością spełni oczekiwania. Obiekt został zaprojektowany z myślą przede wszystkim o klientach biznesowych, a centrum konferencyjne urządzone jest według światowych standardów. W ofercie centrum konferencyjnego są zróżnicowanej powierzchni, które w razie potrzeby można ze sobą bezproblemowo połączyć. Sale są klimatyzowane, jasne, przestronne, posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji i szkoleń mają więc zapewnione wyjątkowo komfortowe warunki.

Hotel Chynów posiada świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mogą zamieszkać w bogato urządzonych apartamentach oraz korzystać ze wszystkich hotelowych atrakcji. Obiekt posiada duży, bezpłatny, strzeżony parking, nie ma więc problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. Natomiast restauracja oferuje bogaty pakiet usług, włącznie z organizowaniem poczęstunków kawowych, lunchów, eleganckich bankietów i wieczornych przyjęć. Wysoki poziom usług, świetna lokalizacja oraz sporo dodatkowych atrakcji to gwarancja, że konferencja czy spotkanie biznesowe w takim miejscu z pewnością będą udane i zapamiętane przez uczestników.

Adres: ul. Główna 74, 05-650 Chynów, tel. 661 43 37

Wszystkie obiekty na konferencje na Mazowszu dostępne są pod linkiem - spotkania biznesowo-konferencyjne mazowieckie.

Data publikacji: 08.08.2019

Nasi partnerzy