img

Konferencje w Mazowieckim – zapraszamy do Ciechanowa

Organizacja konferencji w którymś z miast województwa mazowieckiego to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć duży wybór, a jednocześnie zapewnić wygodny dojazd uczestnikom z całej Polski. Świetną bazę konferencyjno-szkoleniową znajdziemy w Ciechanowie. Miasto ma sporo ciekawych miejsc, które warto zobaczyć w przerwach między kolejnymi spotkaniami.

Atrakcje Ciechanowa dla uczestników konferencji

Uczestnicy konferencji bardzo często podróżują z różnych regionów Polski, przybywając do Ciechanowa po raz pierwszy. Warto więc wykorzystać czas wolny na zwiedzanie miasta. Jednym z najciekawszych punktów na planie ciechanowskich atrakcji są dobrze zachowane ruiny Zamku Książąt Mazowieckich, położone w samym sercu miasta. XIV-wieczny zamek pełen jest atrakcji szczególnie latem. Wtedy tętni życiem, gdyż przybywają do niego przedstawiciele bractw rycerskich i różnego rodzaju grup rekonstrukcyjnych. W przerwie między kolejnymi punktami konferencji można więc przenieść się w czasie do centrum średniowiecznego grodu, obejrzeć pokazy walk rycerskich czy poznać z bliska dawną kulturę rycerską.


Zamek Ksiazat Mazowieckich


Myślisz nad organizacją konferencji w Warszawie? Sprawdź Obiekty na konferencje Warszawa

Kolejnym punktem, który warto zobaczyć, jest Browar Ciechan znajdujący się w zabytkowym, klimatycznym budynku. Browar ma ponad stuletnią historię warzenia piwa rzemieślniczego. Zwiedzając obiekt można zajrzeć do piwnic, gdzie znajduje się pub serwujący nie tylko wszystkie regionalne piwa, ale również lokalne, tradycyjne dania. To doskonała okazja do poznania tradycji Ciechanowa i całego Mazowsza od kuchni. W lokalnych knajpkach można poznać tradycyjne potrawy, których często nie znajdziemy w eleganckich hotelach czy szeroko uczęszczanych miejskich restauracjach.

Ciekawym obiektem na ciechanowskiej starówce jest również budynek ratusza, znajdujący się na Placu Jana Pawła II. To jeden z najpiękniejszych budynków w mieście, o lekkiej, ciekawej architekturze. Piękną ozdobą tego miejsca jest efektowna fontanna, która świetnie prezentuje się szczególnie wieczorami, gdy odbywają się niezwykłe, kolorowe spektakle tańczącej wody. Na Placu Jana Pawła II zaczyna się też główny deptak miasta, przy którym znajduje się sporo urokliwych skwerów, ławeczek, historycznych pomników, a także klimatycznych kawiarni i restauracji. Robiąc sobie przerwę od konferencji warto wybrać się na spacer staromiejskimi uliczkami, poczuć prawdziwy klimat miasta, zajrzeć do którejś z kawiarni i zrelaksować się przed kolejnymi biznesowymi spotkaniami czy szkoleniami.


wieza cisnien


Miłośnicy zwiedzania zabytków i historycznych atrakcji także znajdą w Ciechanowie coś dla siebie. Warto wybrać się między innymi do Muzeum Szlachty Mazowieckiej, odwiedzić kilka zabytkowych kościołów umiejscowionych w pobliżu starówki czy wybrać się na spacer do parku im. Marii Konopnickiej. Jest on szczególnie zachwycający latem, gdy cała roślinność kwitnie, a cały teren jest pięknie zadbany i zachęca zarówno do aktywnego, jak i leniwego wypoczynku.

Hotele konferencyjne w Ciechanowie

Organizacja konferencji w Ciechanowie to możliwość stworzenia wydarzenia w wyjątkowej oprawie. Miasto leży w centrum Polski, dzięki czemu łatwo do niego dojechać. Coś dla siebie znajdą zarówno organizatorzy poszukujący nowoczesnych, świetnie wyposażonych obiektów, jak i osoby, które interesują sale konferencyjne położone w pięknych okolicznościach przyrody z ładnymi widokami na pobliskie parki i tereny zielone. Świetnie zaprojektowane i wyposażone sale konferencyjne znajdziemy między innymi w Hotelu Olimpijskim oraz Hotelu Zacisze. Ich elastyczna oferta gwarantuje, że organizacja konferencji z pewnością będzie na wysokim poziomie, dopasowanym do indywidualnych potrzeb klientów. Nowoczesne sale konferencyjne można również znaleźć w ofercie Centrum Rozwoju Psychoterapii i Szkoleń Akme. Ciechanowskie obiekty konferencyjne umożliwiają zorganizowanie zarówno kameralnych spotkań biznesowych i szkoleń, jak i konferencji na większą skalę. Warto zapoznać się z ich ofertą i znaleźć lokalizację, która spełni oczekiwania na sto procent.

Sprawdź wszytskie obiekty z województwa mazowieckiego: konferencje województwo mazowieckie

Data publikacji: 08.08.2019

Nasi partnerzy