img

Letnia oferta konferencyjna Hotelu Boss!

Wiele firm planuje konferencje czy spotkania biznesowe w lipcu lub sierpniu. To miesiące, które pozwalają na organizację wyjątkowego spotkania. Można wówczas zadbać o dobre samopoczucie uczestników korzystając z pięknej pogody i organizując integrację na zewnątrz. Doskonały klimat i oprawę zapewni Państwu Hotel Boss, który specjalizuje się w dedykowanych ofertach dla biznesu dostosowanych do każdej pory roku!

Oferta Konferencyjna – LATO 2019, to pakiet który stworzono z myślą o klientach planujących spotkania i konferencje biznesowe niezależnie od trwającego sezonu urlopowego. Oferta obowiązywać będzie od 22 czerwca do 25 sierpnia 2019 roku.

W cenie 89 złotych netto za osobę dostępna będzie klimatyzowana sala konferencyjna wraz z pełnym wyposażeniem oraz dwie przerwy kawowe z ciastem wypiekanym w hotelowej cukierni lub sezonowymi owocami. Oferta obejmuje także lunch bufetowy w Restauracji Malinowej, dostęp do bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi) na terenie całego obiektu, bezpłatny parking dla wszystkich uczestników oraz dostęp do sali fitness. Nie zapomniano także o typowo letnich akcentach. Przy organizacji konferencji powyżej 25 osób Goście będą mogli skorzystać z letniej strefy grillowej i zasiąść przy ognisku, które obiekt zorganizuje gratis.

Na wszystkich uczestników konferencji czekają też specjalne ceny noclegów.

Pakiet konferencyjny LATO 2019 to nie jedyna oferta przygotowana z myślą o firmach. Hotel Boss posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych czy kameralnych spotkań z pracownikami. Mogą to być wieczorne kręgle w Klubie Retro, wieczór w Chacie Grillowej czy kolacja z menu regionalnym w Karczmie Góralskiej lub Starym Młynie.

Hotel Boss to idealne miejsce na mapie Warszawy na organizację każdego wydarzenia biznesowego. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć, odpowiednio przygotowane wnętrza to gwarancja sukcesu! Obiekt oferuje klimatyzowane i doskonale wyposażone sale konferencyjne oraz bazę noclegową w standardzie trzygwiazdkowym.

>>>Szczegóły oferty<<<


Data publikacji: 07.05.2019

Nasi partnerzy