img

Letnie Konferencje w Hotelu DoubleTree By Hilton

Hotel DoubleTree by Hilton to idealne miejsce na spotkania z grupą znajomych lub na każdy event biznesowy. Położony w cichej dzielnicy Warszawy gwarantuje spokój podczas wydarzenia, a jednocześnie zapewnia maksimum komfortu i wysoki standard.

Obiekt sieci Hilton posiada doskonałe zaplecze konferencyjne oraz bankietowe. To 21 sal konferencyjnych, w tym licząca 2 000 mkw Sala Balowa, doskonale wyposażonych w narzędzia niezbędne do organizacji wydarzeń firmowych. Łącznie to prawie 5 000 mkw powierzchni zaprojektowanej pod kątem organizacji eventów biznesowych.Hotel zawsze wychodził naprzeciw oczekiwaniom swoich gości, dlatego też wprowadzona specjalną, letnią ofertę konferencyjną. Przy organizacji eventu dla 20 – 100 osób można skorzystać z klimatyzowanej sali konferencyjnej z widokiem na ogród i dostępem do światła dziennego Kolejnym gratisem, z którego można skorzystać w kresie letnim, są grupowe zajęcia jogi w ogrodzie lub poranny jogging z wykwalifikowanym trenerem. Można skorzystać z opcji dodatkowych oferowanych do przerwy kawowej w promocyjnej cenie. Dostępna jest również specjalna cena zakwaterowania, która kształtuje się od 239 złotych netto za pokój. W cenie goście otrzymują śniadanie, dostęp do Internetu, a także wstęp na siłownię oraz basen.


DoubleTree Hilton


Zrelaksować się po trudach konferencji można zarówno w hotelowych restauracjach i klubach,jak i w strefie Spa & Wellness. Przygotowano specjalne pakiety Spa dla gości biznesowych. Są to min. doskonałe rytuały pielęgnujące twarz i ciało w promocyjnych cenach, a także masaże relaksujące w sposób tradycyjny lub za pomocą kamieni czy świec. Skorzystać można również z jedynego w Warszawie basenu z nisko zasoloną wodą. Do dyspozycji gości oddano sauny oraz łaźnie parowe w specjalnej przestrzeni Level up. O kondycję fizyczna można zadbać na siłowni zaopatrzonej w najwyższej klasy sprzęt do ćwiczeń. Zaczerpnąć świeżego powietrza można w hotelowym ogrodzie.

Wybór Hotelu DoubleTree by Hilton na miejsce wakacyjnych spotkań biznesowych będzie strzałem w dziesiątkę, nie tylko wizerunkowo, ale także w kwestiach oszczędności funduszy.

Pełna oferta obiektu dostępna: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/osrodek/DoubleTree-by-Hilton-Hotel-Conference-Centre-Warsaw/4220/26.htmlData publikacji: 20.08.2018

Nasi partnerzy