img

Letnie Konferencje w Hotelu Warszawianka

Hotel Warszawianka, położony nad Zalewem Zegrzyńskim, to miejsce stworzone do celebrowania wspólnych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. Oddalony, zaledwie 40 minut drogi samochodem od stolicy, staje się miejscem pierwszego wyboru na organizację imprez firmowych jak i prywatnych. To miejsce gwarantujące atrakcje niedostępne na co dzień, przy których można zapomnieć o trudach codzienności.

W okresie wakacyjnym hotel oferuje wiele atrakcyjnych pakietów przygotowanych z myślą o firmach i gościach Centrum Konferencyjnego. W cenie pakietu zawarta jest obsługa konferencji, wynajem sali, niezbędny sprzęt, a także usługi, które na co dzień są płatne. Chodzi min. o przerwę kawową, lunch , kolację oraz stały dostęp do napojów. Oferowane są pakiety 4-,8- godzinne oraz całodzienne.


Hotel Warszawianka


Po zakończeniu eventu na gości czekają atrakcje przygotowane przez pracowników kompleksu w Jachrance. To dobry sposób na integrację pracowników po szkoleniu, czy relaks prelegentów po konferencji. Każdy chciałby zaznać skoków adrenaliny podczas przejażdżki na skuterach wodnych, katamaranem czy motorówką. Swoje siły można sprawdzić podczas Wyścigów Smoczych Łodzi. Posilić się można podczas wspólnego grilla lub ogniska. Prywatna plaża dostępna wyłącznie dla gości hotelowych, z przystanią to podstawa relaksu nad wodą.W ofercie jest również wiele atrakcji znajdujących się wewnątrz budynku. Club77 to miejsce gdzie wodze tanecznych fantazji można puścić bez cienia skrępowania. Powierzchnią i rozmachem wystroju wnętrza może równać się z najlepszymi klubami stolicy. W wydzielonej części znajduje się Strefa Rozrywki z grami zręcznościowymi i piłkarzykami. Night Bar serwuje alkohole z całego świata. Dla osób zainteresowanych spokojniejszymi rozrywkami polecamy kręgielnię z 4 profesjonalnymi, zautomatyzowanymi torami.

Podsumowując Hotel Warszawianka to nie tylko doskonała baza hotelowa i konferencyjna, ale miejsce stworzone dla ludzi aktywnych, lubiących atrakcje na świeżym powietrzy, niezależnie od wieku. Swoje pasje mogą rozwijać wspólnie managerowie i kadra zarządzająca wraz z szeregowymi pracownikami, co na pewno pomoże w integracji miedzy nimi.

Zapoznaj się z ofertą obiektu: http://www.salekonferencyjne.pl/osrodek/Hotel-Warszawianka/1120/77.html
Data publikacji: 30.07.2018

Nasi partnerzy