img

Letnie Pakiety Konferencje w Pałacu Alexandrinum

Pałac Alexandrinum położony w pobliżu Warszawy na zielonym, malowniczym terenie, będzie idealnym wyborem na korporacyjne spotkanie w okresie wakacji. Na 12 hektarowym, parkowym terenie, można odpocząć podczas spacerów lub poznać się lepiej podczas firmowego pikniku.

Obiekt posiada doskonale wyposażone sale konferencyjne z zapleczem technicznym i nowoczesnym sprzętem multimedialnym. Głównymi atutami Pałacu są nie tylko lokalizacja, doświadczenie czy przepyszny catering, ale przede wszystkim najwyższa jakość obsługi.W okresie upalnych letnich miesięcy polecamy skorzystać z pakietu Konferencyjny Relaks w SPA. To oferta dedykowana dla gości długich konferencji, którzy marzą tylko o chwili odpoczynku. Do odpowiednie miejsca na oderwanie się od codziennych obowiązków oraz poprawę kondycji skóry czy odprężenie podczas masażu. W skład pakietu wchodzą różnego rodzaju zabiegi i rytuały oraz masaże. Ceny różnią się w zależności od wybranego wariantu oraz czasu trwania zabiegu. Najtańszy Pakiet to 30 minutowy masaż klasyczny pleców lub ajurwedyjski głowy i twarzy w cenie 95 złotych za osobę. Cena jest ważna przy min. 10 zabiegach. Do najdroższych należą rytuały pielęgnacji klasycznej od 195 złotych za poł godzinną sesję. To idealny prezent dla uczestników konferencji czy pracowników firmy po skończonym evencie.


Hotel Alexandrinum


W Pałacu Alexandrinum to nie tylko konferencje i spa. Do atrakcji oferowanych przez hotel należą min. jazdy konne czy klub, w którym poszaleć można nie tylko nocą, przy muzyce na żywo lub granej przez DJ’a. Dla zwolenników spokojniejszych form relaksu przygotowano wiele kilometrów tras do nordic walking czy joggingu. Kawa o poranku najlepiej smakuje na obszernym tarasie spowitym słońcem. Do dyspozycji gości przygotowano także wypożyczalnię rowerów z niezbędnym osprzętem, a po wszystkim ochłodzić się można w hotelowym basenie.

Warto zaskoczyć zaproszonych prelegentów i współtowarzyszy wydarzeń biznesowych pomysłem spędzenia wolnego czasu w ten sposób. Może to przynieść wymierne korzyści i owocne kontrakty, których nikt się nie spodziewał.

Pełna oferta konferencyjna pod adresem: http://www.salekonferencyjne.pl/osrodek/Hotel-Palac-Alexandrinum/5124/11992.html

Data publikacji: 31.07.2018

Nasi partnerzy