img

Manor House w Chlewiskach z pięcioma gwiazdkami

Fot.: www.manorhouse.pl

Niedawno informowaliśmy, że hotel Manor Huse SPA – Pałac Odrowążów w Chlewiskach uzyskał kategoryzację czterogwiazdkową. Jak się okazuje, od 11 kwietnia tego roku – decyzją Marszałka Województwa Mazowieckiego – obiekt może posługiwać się już najwyższą, pięciogwiazdkową kategoryzacją. Pięć gwiazdek dla kompleksu Manor House w Chlewiskach jest niewątpliwie nagrodą dla właścicieli kompleksu hotelowego za przywrócenie zabytkowemu wnętrzu dawnej świetności.

W skład kompleksu hotelowego Manor House SPA wchodzą pięciogwiazdkowy Pałac Odrowążów z XV wieku, czterogwiazdkowa Stajnia Platera z XIX wieku, Termy Zamkowe, Stadnina Koni oraz unikalna na skalę Europy Witalna Wioska SPA. Kompleks otoczony jest 10-hektarowym pięknym parkiem ze stawami, kilkudziesięcioma pomnikami przyrody, kamiennym Kręgiem Mocy i piramidą Horusa. Na terenie obiektu znajdują się 62 pokoje gościnne, w tym 9 komfortowych apartamentów.

Na terenie Manor House SPA – Pałac Odrowążów w Chlewiskach funkcjonuje wykwintna restauracja, serwująca dania m. in. kuchni wegańskiej. Obiekt dysponuje rozbudowanym Beauty&Med SPA, mającym w swojej ofercie takie atrakcje, jak Łaźnie Rzymskie, Bezchlorowy Basen czy Chatę Solną. Manor House SPA to również bogate centrum konferencyjne, oferujące aż 11 klimatyzowanych, doskonale wyposażonych w sprzęt audiowizualny sal konferencyjnych.

Data publikacji: 22.04.2014

Nasi partnerzy