img

Nagrody MP POWER AWARDS rozdane!

Digital Knowledge Observatory został zwycięzcą w kategorii Event Venue - miejsce z najwyższym potencjałem eventowym.W MP Power Venue zaprezentowane zostały miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z największym eventowym potencjałem. Nagrody zostały przyznane w kategoriach Event, Biznes, Multi i Unique.

Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, oceniło możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania skierowane do branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.


tłum_na_MP_power_awards


Nagroda MP Power Awards w kategorii Event Venue jest dla całego Zespołu Digital Knowledge Village ogromnym wyróżnieniem, ale też i zobowiązaniem. Dodała nam skrzydeł, ale obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach. Jesteśmy zaszczyceni i bardzo szczęśliwi, że nasza przestrzeń została doceniona przez branżę i wskazana jako miejsce do organizacji wyjątkowych wydarzeń. Bo miejsce ma znaczenie ... .” – mówi Monika Nowacka-Sahin, Dyrektor Zarządzający Digital Knowledge Village.

Do zobaczenia w przestrzeni Digital Knowledge Village!

A teraz zapraszamy do zapoznania się z bazą konferencyjną naszego portalu w województwie mazowieckim.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o

Zapraszamy do kontaktu:
Zespół Digital Knowledge Village
tel. +48 22 314 14 14,
ul.Puławska 457, 02-844 Warszawa,
info@knowledgevillage.pl Nasza strona internetowa

Data publikacji: 26.03.2018

Nasi partnerzy