img

Nowa rola Centrum Kongresowego Ossa

www.hotelossa.pl

Centrum Kongresowe Ossa, będące na co dzień miejscem poważnych wydarzeń biznesowych, dużych konferencji, kongresów i eventów, w czasie długiego weekendu czerwcowego zupełnie zmieni swoje oblicze. W dniu 5 czerwca personel Hotelu Ossa, goście obiektu oraz aktorzy Teatru Kwadrat zmobilizują swoje siły i stoczą wielki Dwumecz Gwiazd.

Celem zbliżającego się wydarzenia jest wsparcie osób niepełnosprawnych z Warsztatu Zajęciowego, a także dzieci i młodzieży przebywających w Domu Dziecka w Rawie Mazowieckiej. Poza meczem zaplanowano również akcję charytatywną wraz z występem Marcina Wyrostka, będącego finalistą II edycji Mam Talent , który zagra z zespołem Tango Corazon.

Centrum_Kongresowe_Ossa

Festyn Charytatywny

W kolejnym dniu – 6 czerwca – planowane jest przeprowadzenie Festynu Charytatywnego oraz mnóstwa atrakcji. Uczestnicy wydarzenia będą mogli sprawdzić się w konkurencjach takich jak rzucanie naleśników, spacer po linie, rozbijanie piniaty oraz wielu pozostałych zabawach.

Centrum_Kongresowe_Ossa_wygląd_zewnątrz

Zapraszamy wszystkie osoby do wzięcia udziału w wspólnej zabawie i wsparcia pomocy dla osób niepełnosprawnych, dzieci i młodzieży z Rawy Mazowieckiej.

Data publikacji: 01.06.2015

Nasi partnerzy