img

Obiekty konferencyjne w woj. mazowieckim posiadające więcej niż 5 sal konferencyjnych

Zajmujesz się organizacją spotkań i konferencji w firmie? Szukasz czegoś odpowiedniego na najbliższe spotkanie w gronie współpracowników? Myślisz o Warszawie, ale przeraża cię cena lub napięty kalendarz?

Sprawdź ofertę ośrodków w województwie mazowieckim, które nie rzadko położone są w strategicznych punktach w pobliżu stolicy, a oferują więcej swobody i komfortu.

Przed Tobą prezentacje trzech, naszym zdaniem, najlepszych miejsc do organizacji wydarzeń biznesowych w Centralnej Polsce. A jeśli chcesz zobaczyć wszystkie dostępne obiekty kliknij - sale szkoleniowo-konfrencyjne województwo mazowieckie.Uczelnia UAM


Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie
Lokalizacja: ul. Modlińska 105, 05-110 Jabłonna
Kontakt: 22 782 44 33
Ilość miejsc w Sali: 170

To zabytkowy, pochodzący z XV wieku pałac, niegdyś należący do duchowieństwa oraz książąt Poniatowskich. Obiekt, położony zaledwie 4 km od Warszawy, do dyspozycji gości oddaje 25 pokoi i apartamentów. Wszystkie utrzymane są w stylowych wnętrzach wzorowanych na dawnych pałacach. Doskonale zachowane zostały, zabytkowe sztukaterie i malowidła ścienne, meble i obrazy z końca XVIII i pierwszej połowy XIX wieku. Na ścianach króluje biel, która jest idealnym tłem dla dawnych zdobień. Centrum konferencyjne Pałacu składa się z 9 sal o różnych powierzchnia od kameralnych Saloników, które pomieszczą 10 osób, do dużej Sali zwanej. Balową, która oferuje przestronne wnętrze dla 170 osób. Posiadają dostęp do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia, niezbędny sprzęt konferencyjny oraz nagłośnienie. W trakcie odbywających się konferencji czy szkoleń organizowane są przerwy kawowe, podczas których serwowane są gorące napoje, soki, woda mineralna oraz ciasta własnego wypieku i owoce. Na życzenie asortyment może zostać wzbogacony zgodnie z wymogami klienta. W wolnych chwilach można zwiedzić Galerię Sztuki Współczesnej „Oranżeria” oraz skorzystać z możliwości spacerów po zabytkowym parku krajobrazowym.

Więcej o obiekcie: Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie


Uczelnia UAM


Hotel Warszawianka
Lokalizacja: Jachranka 77, 05-140 Serock
Kontakt: 22 768 94 00
Ilość miejsc w Sali: 1200

To nowoczesny obiekt położony nas samym Jeziorem Zegrzyńskim. Dojazd do Centrum Warszawy zajmuje ok. 40 minut samochodem. Oferuje on niezliczone możliwości zarówno do odpoczynku jak i przeprowadzenia wydarzenia biznesowego. Na terenie 14 ha znajdują się tereny zielone, prywatna plaża z przystanią, Centrum Kongresowe i konferencyjne oraz wydzielone strefy dla najmłodszych. Dla gości przygotowano 700 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach, wyposażonych w: TV, telefon, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka, czy pachnący szlafrok w łazience. Centrum Konferencyjne składa się aż z 43 sal konferencyjnych i przestrzeni wystawienniczej. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia, profesjonalne nagłośnienie, ekrany, rzutniki, system digital signage, system sterowania AV, a także zestawy do tłumaczeń symultanicznych. W największej Sali Kongresowej istnieje możliwość rozłożenia modułowej sceny oraz wjazdu własnym pojazdem. Po konferencji można odwiedzić jeden z największych AquaParków oraz strefę SPA.

Więcej o obiekcie: Hotel Warszawianka


Uczelnia UAM


Holiday Inn Warszawa Józefów
Lokalizacja: ul.Telimeny 1 (Józefów pod Warszawą), 05-420 Józefów k/Otwocka
Kontakt: 22 77 83 004
Ilość miejsc w Sali: 400

Czterogwiazdkowy hotel, zlokalizowany w pobliżu Warszawy, w spokojnej, zielonej okolicy. Oferuje wiele usług dla biznesu i dysponuje dużą ilością powierzchni konferencyjnej. Do dyspozycji gości, oddano 148 pokoi oraz apartamentów, wyposażonych w samodzielnie sterowaną klimatyzację, mini bar z lodówką, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf do przechowywania laptopa, tv, kosmetyki oraz lustro do makijażu. Niektóre z nich zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nowoczesne zaplecze konferencyjno – bankietowe składa się z 12 klimatyzowanych sal. Ich uzupełnieniem jest Business Center oraz hotelowe foyer, a także osobna szatnia. Wymiary sal pozwalaj na swobodny montaż instalacji multimedialnych lub estradowych, możliwa jest również ekspozycja auta. Poszczególne sal konferencyjnych wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt min.: rzutniki slajdów, projektory komputerowe i ekrany, nagłośnienie, flipcharty czy zestawy sprzętu video. W hotelu mieści się znana klinika Spa „La Perla”, strefa Wellness & Spa, z krytym basenem z jacuzzi oraz saunami i siłownią. Na zewnątrz wielofunkcyjne korty tenisowe, pole golfowe, park linowy oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.


Więcej o obiekcie: Holiday Inn Warszawa Józefów

Zachęcamy do zapoznania się również z listą sale konferencyjno-szkoleniowe w warszawie.


Data publikacji: 12.12.2018

Nasi partnerzy