img

Sala konferencyjna do wynajęcia - Warszawa okolice

Pałac Żelechów – w okolicach Warszawy

Pałacowe wnętrza w otoczeniu parku wypełnionego pomnikami przyrody. Miejsce przyjazne na odpoczynek w strefie SPA & Wellness. Pałac z restauracją serwującą tradycyjne dania kuchni polskiej oraz wykwintne potrawy.

Zaplecze konferencyjne w Pałacu ŻelechówW tej zabytkowej architekturze mieści się dziewiętnaście sal konferencyjno- bankietowych z pełnym wyposażeniem multimedialnym. W podziemiu pałacu, znajduje się sala odpowiednia na wystawy lub wieczorne spotkania. Sale mieszczą od 18 do 800 osób. Miejsca noclegowe w tych królewskich wnętrzach to stylowe 75 pokoi. W standardzie wi-fi oraz luksusowe apartamenty z tarasem w stylistyce nawiązującej do historii pałacu z XVIII wieku. Maksymalnie pałac pomieści 250 osób chcących skorzystać z noclegu. Atrakcję stanowi lokalny browar oraz strefa rozrywki z bilardem, kręglami, piłkarzykami.
Ponadto, dostępny parking. Oferta restauracyjna zapewnia menu tradycyjne, menu dla dzieci oraz dla osób wymagających diety. Cateringowa obsługa szkoleń, konferencji lub rodzinnych imprez.

Lokalizacja hotelu

Pałac Żelechów adres, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36 08-430 Żelechów.

Zachęcamy także do zapoznania się z listą hoteli które mają w swojej ofercie sale na szkolenia i konferencje w Warszawie.

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w JabłonnieObiekt w zabytkowej architekturze, tworzącej zespół pałacowo-parkowy. Miejsce idealne na stylowe eventy, prestiżowe spotkania lub klimatyczne pikniki. Dekoracje i wyposażenie wnętrz pałacowych stylizowane na klasyczne XVIII wieczne oryginały.

Zaplecze konferencyjne Domu Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

Pałac posiada cztery sale bankietowo konferencyjne z wyposażeniem multimedialnym. Ponadto klasyczna sala balowa oraz kameralne saloniki, które pomieszczą w zależności od ustawienia krzeseł i stołów od 8 -12 osób do grup 40 osobowych. Ponadto restauracja usytuowana w podziemiach, zachęca klasycznymi, pałacowymi, sufitowymi łukami z oryginalnymi freskami. Menu serwowane przy imprezach plenerowych jak i na klasycznych bankietach. Do wyboru 46 miejsc noclegowych w różnym standardzie wraz z apartamentami.

Lokalizacja

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie to zaledwie 30 minut od Warszawy, dokładny adres Ul. Modlińska 105, 05-110 Jabłonna.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss

Hotel w otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego z ofertą na imprezy okolicznościowe, pobyty biznesowe oraz rodzinne. Atrakcje odpowiadają na potrzeby klubowych miłośników gry w kręgle, osób dbających o formę w sali fitness, szukających masażu jako antidotum na odprężenie po długiej, służbowej podróży.

Zaplecze konferencyjne Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe BossOferta obiektu obejmuje szesnaście sal szkoleniowych, konferencyjnych. Największa sala pomieści do 550 osób. Wystrój sal klasyczny, stonowany z akcentami czerwieni i drewna. Zaplecze multimedialne w każdym pomieszczeniu wraz ze sprzętem nagłaśniającym. Otoczenie drzew i ścieżek, sprzyja spacerom w czasie przerw. Możliwość organizacji imprez plenerowych w połączeniu z wynajmem karczmy góralskiej lub organizacji pikników. Hotel w wysokim standardzie, zapewnia miejsca noclegowe w 136 pokojach. Otoczenie lasów iglastych wpisuje się w architekturę terenu na której znajduje się drewniana Chata Grillowa. Szeroka oferta dla grup zorganizowanych chcących połączyć kilku dniowe imprezy firmowe z noclegiem i relaksem. Profesjonalna oferta na imprezy okolicznościowe, wesela, pobyty rodzinne.

Lokalizacja obiektu

Dojazd do Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Sp. z o.o. zajmuje zaledwie 20 minut. Obiekt jest dobrze skomunikowany z centrum Warszawy. Szczegółowy adres to ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa.

EuroCentrumPrzestrzeń szkoleniowo-konferencyjna w samym centrum stolicy w której nie brakuje zieleni. Idealne miejsce na organizację wydarzeń dla osób dojeżdżających z uwagi na usytuowanie obiektu. Innowacyjne i pasywne budownictwo, ekologiczny budynek z energooszczędnymi rozwiązaniami i ścianami zieleni na zewnętrznej elewacji.

Zaplecze konferencyjne EuroCentrum

Na pierwszym piętrze budynku Eurocentrum Office Complex, znajduje się pięć sal szkoleniowo-konferencyjnych o nazwach symbolizujących żywioły. Modernistyczne wyposażenie w kolorach bieli, błękitu, zieleni oraz słonecznych odcieni współgrają z przestronnymi oknami, zapewniającymi dzienne światło w wybranych pomieszczeniach. Wyposażenie oraz klimatyzacja zapewnią komfort niezależnie od pogody. Sale z elastyczną opcją łączenia na potrzeby większych eventów. Opcja cateringu dostępna na życzenie. Obiekt sprzyja rowerzystom oferując parking oraz inne udogodnienia. Dla gości również dostępny jest podziemny parking samochodowy.

Lokalizacja

Obiekt położony jest w okolicy centrum Warszawy, w pobliżu centrum handlowo-usługowego Reduta i Blue City. Bezpośredni adres, Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa.

Sprawdź pełną listę sale szkoleniowo-konferencyjne województwo mazowieckie.

Data publikacji: 08.07.2019

Nasi partnerzy