img

Sala konferencyjna do wynajęcia woj. mazowieckie - Warszawa okolice

Pałac Żelechów – w okolicach Warszawy

Pałacowe wnętrza w otoczeniu parku wypełnionego pomnikami przyrody. Miejsce przyjazne na odpoczynek w strefie SPA & Wellness. Pałac z restauracją serwującą tradycyjne dania kuchni polskiej oraz wykwintne potrawy.

Zaplecze konferencyjne w Pałacu ŻelechówW tej zabytkowej architekturze mieści się dziewiętnaście sal konferencyjno- bankietowych z pełnym wyposażeniem multimedialnym. W podziemiu pałacu, znajduje się sala odpowiednia na wystawy lub wieczorne spotkania. Sale mieszczą od 18 do 800 osób. Miejsca noclegowe w tych królewskich wnętrzach to stylowe 75 pokoi. W standardzie wi-fi oraz luksusowe apartamenty z tarasem w stylistyce nawiązującej do historii pałacu z XVIII wieku. Maksymalnie pałac pomieści 250 osób chcących skorzystać z noclegu. Atrakcję stanowi lokalny browar oraz strefa rozrywki z bilardem, kręglami, piłkarzykami.
Ponadto, dostępny parking. Oferta restauracyjna zapewnia menu tradycyjne, menu dla dzieci oraz dla osób wymagających diety. Cateringowa obsługa szkoleń, konferencji lub rodzinnych imprez.

Lokalizacja hotelu

Pałac Żelechów adres, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36 08-430 Żelechów.

Zachęcamy także do zapoznania się z listą hoteli które mają w swojej ofercie sale na szkolenia i konferencje w Warszawie.

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w JabłonnieObiekt w zabytkowej architekturze, tworzącej zespół pałacowo-parkowy. Miejsce idealne na stylowe eventy, prestiżowe spotkania lub klimatyczne pikniki. Dekoracje i wyposażenie wnętrz pałacowych stylizowane na klasyczne XVIII wieczne oryginały.

Zaplecze konferencyjne Domu Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie

Pałac posiada cztery sale bankietowo konferencyjne z wyposażeniem multimedialnym. Ponadto klasyczna sala balowa oraz kameralne saloniki, które pomieszczą w zależności od ustawienia krzeseł i stołów od 8 -12 osób do grup 40 osobowych. Ponadto restauracja usytuowana w podziemiach, zachęca klasycznymi, pałacowymi, sufitowymi łukami z oryginalnymi freskami. Menu serwowane przy imprezach plenerowych jak i na klasycznych bankietach. Do wyboru 46 miejsc noclegowych w różnym standardzie wraz z apartamentami.

Lokalizacja

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie to zaledwie 30 minut od Warszawy, dokładny adres Ul. Modlińska 105, 05-110 Jabłonna.

Sprawdź pełną listę sale szkoleniowo-konferencyjne województwo mazowieckie.

Data publikacji: 08.07.2019

Nasi partnerzy