img

Sala na kameralne szkolenie i konferencje - mazowieckie

Doskonale wyposażona baza konferencyjna w województwie mazowieckim oferuje wiele możliwości zarówno organizatorom wielkich konferencji na kilkaset osób, jak i bardziej kameralnych wydarzeń. Kameralną salę konferencyjną, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości, znajdziemy w hotelu SixtySix w Warszawie. Obiekt znajduje się w centrum stolicy w doskonałej lokalizacji i ze świetnym dojazdem. Hotel posiada jedną, niewielką salę konferencyjną na maksymalnie 20 osób. To doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia, spotkania biznesowego czy niewielkiej konferencji. Sala posiada komfortowe, wygodne wyposażenie, świetne oświetlenie, klimatyzację, a także nowoczesny sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji uczestników wydarzeń organizowanych w hotelu SixtySix jest również bezprzewodowy internet, miejsca noclegowe oraz profesjonalne zaplecze kulinarne. Dzięki temu można mieć pewność, że każde wydarzenie będzie dopięte na ostatni guzik i dopasowane do indywidualnych potrzeb organizatorów.

sixtysix

Atrakcje w Warszawie dla uczestników konferencji

Warszawa i województwo mazowieckie to region, w którym jest sporo miejsc do zwiedzania i spędzania wolnego czasu. Uczestnicy konferencji organizowanych w stolicy i w województwie mazowieckim mogą po godzinach spędzić czas aktywnie i poznać wiele nowych miejsc. Najwięcej możliwości zwiedzania daje przede wszystkim stolica. Nawet jeśli ktoś jest w Warszawie po raz kolejny, z pewnością i tak znajdzie miejsca, w których jeszcze nie był. W stolicy warto zobaczyć przede wszystkim Stare Miasto, Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta czy Pałac Kultury i Nauki. Można również wybrać się na spacer Krakowskim Przedmieściem, zajrzeć do którejś z urokliwych knajpek, odwiedzić jedno z wielu warszawskich muzeów, wybrać się do teatru czy na ciekawy koncert. Oferta kulturalna Warszawy jest niezwykle bogata, można więc po spotkaniach konferencyjnych spędzić czas na bardzo atrakcyjnych wydarzeniach. Wielbiciele spędzania czasu na świeżym powietrzu mogą natomiast wybrać się do łazienek Królewskich czy do Pałacu w Wilanowie, który jest otoczony niezwykłym parkiem.

Zaplecze konferencyjne w Warszawie i okolicach

Baza konferencyjna w stolicy jest doskonale rozwinięta i oferuje szeroki wybór sal konferencyjnych znajdujących się zarówno w centrum miasta, jak i nieco na obrzeżach, a także w podwarszawskich miejscowościach. Obiekty konferencyjne to najczęściej świetnie wyposażone hotele, które poza salami konferencyjnymi oferują również bazę noclegową i kulinarną. Można więc w takich miejscach organizować wydarzenia kilkudniowe. Hotele konferencyjne mają zwykle kilkanaście, a czasem jeszcze więcej sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, dzięki czemu każdy organizator może znaleźć takie wnętrza, które w stu procentach będą odpowiadać jego oczekiwaniom. Do wyboru są nowoczesne sale konferencyjne i klimatyczne, zabytkowe wnętrza. Uczestnicy konferencji mają możliwość korzystania z wielu hotelowych atrakcji, a w czasie wolnym z pewnością znajdą coś do zwiedzania w Warszawie i okolicach.

Sprawdź oferty konferencyjne z Mazowsza: Sale na kameralne wydarzenia biznesowe w województwie mazowieckim

Data publikacji: 03.10.2019

Nasi partnerzy