img

Sala na kameralne szkolenie i konferencje w Płocku – Mazowieckie

W województwie mazowieckim sporo jest miejsc wręcz stworzonych do organizacji szkoleń i konferencji zarówno bardziej kameralnych, jak i na większą skalę. Sporo ciekawych obiektów znajdziemy między innymi w Płocku.

W poszukiwaniu dobrej oferty na kameralną konferencje warto sprawdzić, co ma do zaoferowania Hotel Czardasz. To elegancki, stylowy obiekt, który jest przystosowany do przyjmowania nie tylko turystów, ale również klientów biznesowych. Hotelowe centrum konferencyjne składa się z 5 sal konferencyjnych mogących pomieścić 150 osób. Jest doskonale wyposażone i przygotowane do organizowania szkoleń i konferencji dla klientów z różnych regionów kraju.
Hotel posiada doskonałe zaplecze noclegowe na 109 miejsc oraz gastronomiczne. Można więc organizować w nim imprezy kilkudniowe, połączone z organizacją zakwaterowania oraz obsługi gastronomicznej dla uczestników imprezy. Konferencja i szkolenie w Hotelu Czardasz w Płocku to gwarancja, że z pewnością wszystko będzie zorganizowane na najwyższym poziomie.

Atrakcje do zobaczenia w województwie mazowieckim

Województwo mazowieckie ma ogromną ofertę konferencyjną i szkoleniową, a jednocześnie jest regionem o wielu walorach turystycznych i atrakcjach dla przyjezdnych. Osoby, które przybywają w te rejony na konferencje, eventy, szkolenia czy spotkania biznesowe, powinny więc zarezerwować nieco czasu na zwiedzanie pięknych miejsc na Mazowszu. Warto zwiedzić między innymi mniejsze miasta, Płock, Siedlce czy Serock, a także piękne tereny zielone. W województwie mazowieckim znajdziemy dwa ciekawe Parki Narodowe – Kampinoski i Biebrzański. Można również wybrać się do stolicy i zwiedzić wiele ciekawych warszawskich zabytków. Kto planuje zwiedzanie stolicy, powinien pamiętać, że warto zobaczyć Stare Miasto, Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki czy też Centrum Nauki Kopernik. Sporo jest więc do zobaczenia i każdy uczestnik konferencji z pewnością znajdzie atrakcje idealne dla siebie. Warto więc połączyć uczestnictwo w spotkaniu branżowym z możliwością zobaczenia kawałka pięknego Mazowsza.

zdjecie

Baza konferencyjna w województwie mazowieckim

Organizatorzy konferencji, szkoleń i innych wydarzeń biznesowych mają w województwie mazowieckim ogromny wybór, jeśli chodzi o hotele czy centra konferencyjne. Zaplecze biznesowe na Mazowszu jest ogromne i obejmuje kilkaset różnych obiektów zlokalizowanych głównie w Warszawie i jej najbliższych okolicach, ale również w wielu innych mniejszych miejscowościach. Hotele i centra konferencyjne są świetnie wyposażone i przygotowane do organizowania wydarzeń nawet na międzynarodową skalę. Większość wyspecjalizowanych obiektów posiada co najmniej kilka, a często nawet kilkanaście sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które są świetnie nagłośnione, oświetlone i posiadają zaawansowany technologicznie sprzęt. Bez względu na to, czy do przygotowania jest duża konferencja, czy niewielkie, kameralne szkolenie, z pewnością można znaleźć wiele obiektów i wybrać taki, który w stu procentach będzie spełniał wszystkie oczekiwania.

zdjecie

Kameralne szkolenia i konferencje w Hotelu Płock w Płocku

Hotel Płock to elegancki, trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany w centrum Płocka, w którym można zorganizować szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe oraz inne wydarzenia branżowe. Urok niedużego miasta, doskonała lokalizacja oraz wysoki poziom obsługi to gwarancja, że każde wydarzenie organizowane w takich warunkach będzie udane i zakończy się sukcesem. Hotel Płock posiada nowoczesne, doskonale wyposażone wnętrza, w których znajdziemy profesjonalną ofertę dla klientów biznesowych. Obiekt posiada kilka kameralnych sal konferencyjnych, które są świetnie zaprojektowane i urządzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Sale są eleganckie, klimatyzowane, dobrze oświetlone i nagłośnione. Posiadają nowoczesny sprzęt konferencyjny w postaci rzutników, projektorów, flipchartów oraz ekranów multimedialnych. Do dyspozycji uczestników konferencji jest również dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu.

Hotel Płock posiada również świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne. Można więc w obiekcie zorganizować bez problemu nawet kilkudniowe wydarzenie, połączone z zakwaterowaniem uczestników. Konferencja i noclegi w jednym obiekcie to spore udogodnienie dla osób, które przybywają z różnych regionów kraju i nie znają miasta. O oprawę kulinarną wszystkich spotkań branżowych dba natomiast hotelowa kuchnia, która organizuje serwisy kawowe, poczęstunki, eleganckie przyjęcia i wieczorne bankiety. Oferta dla klientów biznesowych jest niezwykle rozbudowana, ale też elastyczna. Każdy organizator konferencji znajdzie więc w ofercie usługi na miarę indywidualnych potrzeb.
Adres: Aleja Stanisława Jachowicza 38, 09-400 Płock

zdjecie

Kameralne szkolenia i konferencje w Hotelu Tumskim w Płocku

Czterogwiazdkowy Hotel Tumski w Płocku to doskonała propozycja dla organizatorów szkoleń, konferencji, spotkań branżowych i innych wydarzeń biznesowych. W obiekcie można zorganizować niewielkie, kameralne wydarzenia, ale również konferencje na nieco większą skalę. Sala konferencyjno-bankietowa w Hotelu Tumskim jest przygotowana na przyjęcie nawet 250 gości. Wnętrze jest doskonale zaprojektowane i nowocześnie urządzone. Na wyposażeniu jest profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a także sprzęt konferencyjny, który umożliwia przeprowadzenie konferencji na najwyższym poziomie. Do dyspozycji uczestników spotkań biznesowych są tablice multimedialne, ekrany, projektory, rzutniki i flipcharty. Dodatkowo na terenie całego obiektu jest dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu.

Hotel Tumski posiada doskonałe zaplecze noclegowe oraz kulinarne. Jest to więc idealne miejsce na zorganizowanie nawet kilkudniowych spotkań branżowych, konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych. Hotelowa restauracja przygotowuje doskonałe dania oparte na regionalnej kuchni, a także na kuchniach z różnych stron świata. Wysoki poziom obsługi, wieloletnie doświadczenie oraz elastyczna oferta dla biznesu to gwarancja, że organizacja konferencji w Hotelu Tumskim w Płocku z pewnością zakończy się sukcesem.
Adres: ul. Piekarska 9, 09-400 Płock

Organizujesz konferencje? Płock nie sprostał Twoim oczekiwaniom? Sprawdź oferty z województwa mazowieckiego Hotele na konferencje województwo mazowieckie

Data publikacji: 25.10.2019

Nasi partnerzy