img

Sala szkoleniowo – konferencyjna w mazowieckim nad jeziorem

Konferencja nad jeziorem? Czemu nie? To doskonała okazja do połączenia spotkań branżowych z możliwością relaksu i wypoczynku na łonie natury. W województwie mazowieckim znajdziemy sporo obiektów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Pałac na Wodzie Hotel Venecia Palace w Michałowicach pod Warszawą to propozycja dla osób poszukujących świetnie wyposażonego miejsca na konferencje i szkolenie. Obiekt posiada 12 dużych, przestronnych sal konferencyjnych o zróżnicowanym metrażu. W największej z nich można zorganizować konferencję nawet na 450 osób. Pałac na Wodzie w Michałowicach ma przepiękną architekturę, świetnie się prezentuje na zewnątrz, ale jest również bogato urządzony. Uczestnicy konferencji mają możliwość korzystania ze wszystkich udogodnień dla klientów biznesowych. Hotel posiada profesjonalną bazę noclegową oraz kulinarną, umożliwia więc przygotowanie wydarzenia trwającego nawet kilka dni.


sale Venecia Palce


Atrakcje w okolicach Warszawy

Uczestnicy konferencji i szkoleń w Warszawie i najbliższych okolicach mają możliwość korzystania z wielu ciekawych atrakcji turystycznych. Zarówno miłośnicy zwiedzania, jak i wielbiciele aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu z pewnością znajdą coś na miarę swoich zainteresowań. W okolicach Warszawy znajdziemy sporo parków krajobrazowych i dwa narodowe, w których można spacerować w pobliżu dzikiej przyrody. Będąc na konferencji w okolicach Warszawy warto również wybrać się do stolicy, w której najciekawsze atrakcje znajdziemy w okolicach centrum i Starego Miasta. Dobrze jest obejrzeć Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, Pałac Kultury i Nauki, a także wybrać się do Królewskich Łazienek z Pałacem na Wodzie oraz do Pałacu w Wilanowie. W stolicy funkcjonuje również wiele muzeów tematycznych, które zapewniają wiele godzin ciekawego zwiedzania. Możliwości spędzania czasu w stolicy i okolicach jest całe mnóstwo, można więc znaleźć takie atrakcje, które faktycznie będą nam się podobały.

Baza szkoleniowo-konferencyjna w mazowieckim

Województwo mazowieckie oferuje ogromne możliwości, jeśli chodzi o profesjonalną organizację szkoleń, konferencji oraz wszelkich wydarzeń branżowych. W Warszawie, podwarszawskich miejscowościach oraz w innych mazowieckich miastach znajdziemy świetnie wyposażone hotele konferencyjne, w których można organizować zarówno wydarzenie na kilkaset osób, jak i bardziej kameralne szkolenia czy spotkania biznesowe. Hotele konferencyjne i ośrodki biznesowe posiadają zwykle po kilka sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, mają kompleksowo wyposażone zaplecze technologiczne, a uczestnicy konferencji mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu multimedialnego i audiowizualnego. Hotele konferencyjne są bardzo dobrze przygotowane do zorganizowania wydarzenia na światowym poziomie. Warto przejrzeć ofertę co najmniej kilku tego typu obiektów i znaleźć taki, który w stu procentach będzie odpowiadał oczekiwaniom i potrzebom organizatorów.

Szukasz sali w stolicy? Sprawdź obiekty na konferencje w Warszawie: Hotele konferencyjne w Warszawie

Data publikacji: 26.09.2019

Nasi partnerzy