img

Sala szkoleniowo – konferencyjna w mazowieckim nad jeziorem

1. Green Garden Hotel w Falentach (mazowieckie)

 Green Garden Hotel


Adres: ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Falenty
Największa sala konferencyjna: 160
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 140

Hotel Green Garden w Falentach znajduje się w odległości kilkunastu minut drogi od centrum Warszawy, na terenie Rezerwatu Stawy Raszyńskie. To elegancki, stylowy obiekt, zlokalizowany wśród zieleni, który z pewnością spełni oczekiwania osób poszukujących ciszy, spokoju i wypoczynku na łonie natury. Hotel Green Garden jest też świetnym miejscem konferencyjnym, idealnym na spotkania biznesowe. W ofercie obiektu znajdziemy 7 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości. W największej można zorganizować wydarzenie na 160 osób. Sale konferencyjne są profesjonalnie wyposażone, posiadają doskonałe oświetlenie i nagłośnienie, a także duży wybór urządzeń audiowizualnych. O oprawę kulinarną branżowych wydarzeń dba hotelowa Restauracja Agat, która serwuje potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Jest również możliwość zakwaterowania uczestników konferencji w hotelowych pokojach.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Green Garden Hotel

2. Hotel Warszawianka **** w Serocku (mazowieckie)

 Hotel Warszawianka


Adres: Jachranka 77, 05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 1200
Liczba sal konferencyjnych: 33
Liczba miejsc noclegowych: 700

Hotel Warszawianka w Serocku to ogromne centrum konferencyjne położone w pięknej lokalizacji z doskonałym dojazdem. To idealne miejsce na organizację wielkiego spotkania branżowego, a także niewielkich i bardziej kameralnych wydarzeń. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy salę kongresową oraz 32 sale konferencyjne, które można dodatkowo łączyć i dzielić. Największa uzyskana w ten sposób powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia nawet na 1200 osób. Hotel Warszawianka posiada świetne zaplecze techniczne, a także niezbędne wyposażenie konferencyjne. Dla uczestników kilkudniowych konferencji jest możliwość zakwaterowania w pokojach, których w hotelu jest aż 700. Na terenie hotelu działają 4 restauracje o zróżnicowanej kuchni, serwujące dania polskie i potrawy z kuchni świata. Ogromna oferta, wysoki poziom usług oraz wiele udogodnień dla klientów biznesowych to gwarancja, że konferencja w Hotelu Warszawianka z pewnością zakończy się wielkim sukcesem.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Warszawianka

3. Hotel Windsor **** w Serocku (mazowieckie)

 Hotel Windsor


Adres: Jachranka 75, 05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 1000
Liczba sal konferencyjnych: 32
Liczba miejsc noclegowych: 421

Hotel Windsor to największe centrum konferencyjne nad Zalewem Zegrzyńskim. Znajduje się w odległości około pół godziny jazdy od biznesowego centrum Warszawy, jest więc idealnym miejscem na organizację konferencji, szkoleń oraz innych spotkań o charakterze biznesowym. Obiekt posiada na wynajem 32 sale konferencyjne o charakterze modułowym, które można dowolnie łączyć i dzielić. W największej sali można pomieścić nawet 1000 osób. Wyposażenie sal konferencyjnych łączy w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnymi urządzeniami audiowizualnymi, które wspomagają organizację wydarzeń. W Hotelu Windsor można z powodzeniem organizować wielkie wydarzenia branżowe oraz niewielkie szkolenia czy spotkania. Jest możliwość przygotowania kilkudniowych wydarzeń – uczestników można zakwaterować w hotelowych pokojach. O potrzeby kulinarne dba natomiast kilka restauracji, które przygotowują profesjonalne oprawy kulinarne wszystkich branżowych wydarzeń organizowanych w Hotelu Windsor.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Windsor

4. Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Nicola w Serocku (mazowieckie)

 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Nicola


Adres: ul. Wyzwolenia 61, 05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 126

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Nicola położone jest w przepięknej okolicy nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego. To świetna lokalizacja na organizację konferencji, szkolenia, eventu czy spotkania biznesowego. W ofercie dla klientów biznesowych obiekt posiada 7 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, które dodatkowo można łączyć. Największa uzyskana powierzchnia pozwala na zorganizowanie wydarzenia na około 200 osób. Wszystkie sale konferencyjne są nowocześnie wyposażone, jasne, klimatyzowane, a także posiadają dostęp do dobrej klasy urządzeń audiowizualnych. Oprawę kulinarną wszystkich branżowych spotkań przygotowuje hotelowa restauracja, serwująca dania kuchni polskiej i nie tylko. W restauracji można też zorganizować bankiet lub eleganckie przyjęcie na około 150 osób. Uczestnicy kilkudniowych spotkań mają natomiast możliwość nocowania w tym samym obiekcie.

5. Hotel Dębowa Góra *** (mazowieckie)

 Hotel Dębowa Góra


Adres: ul. Nowe Rumunki 40/1, 09-520 Łąck koło Płocka
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 94

Hotel Dębowa Góra to stylowy, elegancki obiekt, zapewniający relaks i wypoczynek na najwyższym poziomie. To także sprawdzone miejsce na organizację konferencji, szkoleń, eventów i innych spotkań o charakterze biznesowym. W ofercie znajdują się 3 sale konferencyjne oraz 4 mniejsze sale szkoleniowe, które również można wykorzystać do branżowych spotkań. Cała przestrzeń konferencyjna jest nowocześnie wyposażona, posiada doskonałe oświetlenie, klimatyzację, a także szeroki wybór urządzeń audiowizualnych, które przydadzą się podczas prowadzenia spotkań. O oprawę kulinarną wszystkich wydarzeń zadba Restauracja Hotelu Dębowa Góra, która serwuje doskonałe potrawy w wyjątkowej oprawie. W restauracji można zamówić posiłki indywidualnie, ale również kompleksową organizację bankietów i przyjęć. Uczestnicy kilkudniowych wydarzeń mają możliwość zamieszkania w wygodnych i eleganckich pokojach hotelowych.

6. Klub Mila Zegrzynek w Serocku

 Klub Mila Zegrzynek


Adres: ul. Jerzego Szaniawskiego 56, 05-140 Serock
Największa sala konferencyjna: 450
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 120

Klub Mila Zegrzynek to nowoczesny ośrodek sportowo-wypoczynkowy położony nad Zalewem Zegrzyńskim. Doskonała lokalizacja, dobry dojazd z centrum Warszawy oraz bogata oferta sprawiają, że obiekt cieszy się dużą popularnością wśród organizatorów konferencji. W ofercie dla klientów biznesowych znajdziemy 3 sale konferencyjne, w tym jeden namiot bankietowy na 450 osób. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie zaprojektowana, funkcjonalna i wyposażona w szereg udogodnień, między innymi nowoczesny sprzęt audiowizualny, klimatyzację i dobre oświetlenie. Można tu organizować zarówno krótkie spotkania, jak i kilkudniowe wydarzenia biznesowe połączone z zakwaterowaniem uczestników. W ośrodku działa nowoczesna restauracja Kapitańska na 130 osób, serwująca zarówno dania kuchni polskiej, jak i kuchni świata. Dodatkowym atutem jest Chata Grillowa na 50 osób, w której również można organizować spotkania połączone z doskonałym jedzeniem.

Data publikacji: 26.12.2019

Nasi partnerzy