img

Sale konferencyjne w Płocku w województwie mazowieckim

Płock

Płock jest miastem powiatowym położonym w środkowej Polsce, w odległości około 110 kilometrów od Warszawy. W średniowieczu miasto było jednym z ważniejszych ośrodków gospodarczych oraz kulturalnych w Polsce. Z tamtych czasów zostało do czasów współczesnych sporo dobrze zachowanych zabytków, które są ciekawymi atrakcjami turystycznymi. Jednym z nich jest katedra, a także fragmenty zamku książęcego, w którym kiedyś urzędowali polscy władcy. Płock jest miastem, w którym na każdym kroku można spotkać pozostałości dawnej historii, ale jednocześnie jest to prężnie rozwijający się ośrodek gospodarczy. Jednym z ciekawszych miejsc na mapie miasta jest Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny, który jest miejscem do rozwoju mniejszego i większego biznesu. Ze względu na swoje ciekawe położenie miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów. Posiada doskonale rozbudowaną infrastrukturę gastronomiczną oraz noclegową, w której coś dla siebie znajda zarówno turyści, jak i organizatorzy konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych.
1. Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel Herman ****

 Hotel Herman


Adres: ul. Sienkiewicza 30, 09-400 Płock
Największa sala konferencyjna: 168
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 43

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel Herman położone jest w samym centrum Płocka w eleganckiej, stylowej kamienicy. Obiekt został zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych oraz biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 6 komfortowo wyposażonych sal konferencyjnych. Do wyboru są pomieszczenia o różnej wielkości. Wszystkie posiadają klimatyzację, świetne oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. W obiekcie można organizować zarówno kilkugodzinne spotkania, jak i kilkudniowe imprezy. Hotel posiada 48 miejsc noclegowych, a o podniebienie wszystkich gości dba hotelowa Restauracja Książęca. W bogatej karcie menu można znaleźć zarówno tradycyjne smaki, jak i dania z różnych kuchni świata. W restauracji można zamówić różne wersje konferencyjnych poczęstunków na najwyższym poziomie.

2. Hotel Czardasz ****

 Hotel Czardasz


Adres: ul. Dobrzyńska 62b, 09-400 Płock
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 54

W poszukiwaniu sprawdzonego miejsca na konferencje i szkolenia w Płocku w województwie mazowieckim, warto sprawdzić ofertę Hotelu Czardasz. To nowo wybudowany obiekt, który wpisuje się w historyczną, zabytkową zabudowę miasta. Hotel posiada bogatą ofertę dla klientów biznesowych. Do wyboru jest 5 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, które są pod każdym względem dopasowane do indywidualnych potrzeb organizatorów. W salach można zmieniać ustawienie i wystrój, jest też dostęp do urządzeń konferencyjnych. Dużym atutem Hotelu Czardasz jest klimatyczna, pięknie zaprojektowana restauracja, która serwuje dania inspirowane różnymi kuchniami świata. W restauracji można zamówić różne formy oprawy spotkań biznesowych – od serwisów kawowych i eleganckich poczęstunków aż po lunche czy przyjęcia na kilkadziesiąt osób. Dla uczestników kilkudniowych konferencji istnieje możliwość zakwaterowania w eleganckich pokojach hotelowych.

3. Hotel Płock ***

 Hotel Płock


Adres: ul. Jachowicza 38, 09-400 Płock
Największa sala konferencyjna: 30
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 100

Hotel Płock zlokalizowany jest w samym centrum miasta. To miejsce, które pod każdym względem spełni oczekiwania wymagających organizatorów imprez branżowych. Nowoczesny, doskonale wyposażony obiekt posiada jedną salę konferencyjną na 30 osób. Sprawdzi się do organizacji niewielkich, kameralnych konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych. Do dyspozycji uczestników są nowoczesne sprzęty konferencyjne, które ułatwiają przeprowadzenie każdego spotkania. Dużym atutem hotelu jest restauracja z doskonale przygotowanym menu. Główna inspiracją szefa kuchni jest kuchnia polska, można jednak zamawiać także dania z różnych regionów świata. W trakcie organizacji konferencji można natomiast liczyć na serwisy kawowe czy drobne poczęstunki, które na pewno umilą branżowe spotkanie. W Hotelu Płock można zorganizować wydarzenie kilkudniowe – obiekt posiada sporo komfortowych miejsc noclegowych.

4. Hotel Podkowa ***

 Hotel Podkowa


Adres: ul. Zglenickiego 13, 09-400 Płock
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 35

Hotel Podkowa położony jest w pobliżu ścisłego centrum miasta. Obiekt jest pod każdym względem świetnie przygotowany do organizowania szkoleń, konferencji i innych imprez branżowych. Jeśli planujesz kameralne spotkanie biznesowe, Hotel Podkowa będzie idealnym rozwiązaniem. W obiekcie znajduje się jedna sala konferencyjna, która jest jasna i przestronna, posiada dobre oświetlenie i klimatyzację, a na życzenie organizatorów jest też dostęp do nowoczesnych sprzętów konferencyjnych. W obiekcie można organizować kilkudniowe imprezy. Do dyspozycji uczestników są eleganckie, komfortowo wyposażone pokoje hotelowe. Hotel posiada restaurację z menu na wysokim poziomie. Można tu zamówić pyszne regionalne dania, a także potrawy inspirowane różnymi kuchniami świata. Restauracja zajmuje się również przygotowywaniem wszelkich poczęstunków w trakcie branżowych spotkań, a także wieczornych przyjęć i bankietów dla uczestników spotkań.

5. Hotel Starzyński ****

 Hotel Starzyński


Adres: ul. Piekarska 1, 09-400 Płock
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 108

Hotel Starzyński to nowoczesne, eleganckie miejsce na mapie województwa mazowieckiego, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób organizujących szkolenia, konferencje oraz biznesowe eventy. W ofercie konferencyjnej znajdziemy trzy sale o zróżnicowanej wielkości. Największa sala bankietowa jest na 200 osób. Wszystkie sale konferencyjne są nowocześnie wyposażone, klimatyzowane, dobrze oświetlone. Nie brakuje też nowoczesnego sprzętu konferencyjnego, który ułatwia poprowadzenie każdego spotkania. Sporym atutem obiektu jest hotelowa Restauracja Płock z widokiem na Wisłę. Restauracja jest elegancka, stylowa, serwuje wykwintne dania z kuchni świata. Na życzenie organizatorów restauracja przygotowuje kompleksową oprawę kulinarną konferencji. Hotel Płock posiada ponad 100 miejsc noclegowych, w których można zakwaterować konferencyjnych gości. Organizacja wydarzenia w Hotelu Płock to gwarancja, że wydarzenie będzie zorganizowane na najwyższym poziomie.

6. Hotel Tumski ****

 Hotel Tumski


Adres: ul. Piekarska 9, 09-400 Płock
Największa sala konferencyjna: 250
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 46

Hotel Tumski położony jest w pięknym miejscu Płocka, na skarpie tuż nad Wisłą. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących spokoju i kameralnego wypoczynku w niezwykłej okolicy. Hotel Tumski ma również doskonałe warunki do organizacji konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń branżowych. W ofercie są trzy sale konferencyjne, wśród których największa umożliwia przygotowanie wydarzenia na 250 osób. Przestrzeń konferencyjna jest świetnie zaprojektowana, posiada wiele udogodnień, a uczestnicy spotkań mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. O wrażenia kulinarne uczestników konferencji dba restauracja utrzymana w klasycznej stylistyce. W karcie menu znajdziemy tradycyjne dania kuchni polskiej, przygotowywane w oparciu o dawne receptury i świeże, naturalne składniki. Hotel ma 46 miejsc noclegowych, w których można zakwaterować uczestników kilkudniowych spotkań.

7. Orlen Arena Centrum Widowiskowo-Sportowe Płock

 Orlen Arena


Adres: Plac Celebry Papieskiej 1, 09-400 Płock
Największa sala konferencyjna: 250
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: brak

Orlen Arena w Płocku to spore centrum widowiskowo-sportowe, które jest przystosowane do organizacji zarówno sportowych wydarzeń na wielką skalę, jak i konferencji i innych wydarzeń biznesowych. Hala sportowa jest w stanie pomieścić blisko 500 widzów. Dodatkowo do dyspozycji są dwie sale konferencyjne, z których większa umożliwia zorganizowanie konferencji na 250 osób. Sale konferencyjne są wyposażone w nagłośnienie stacjonarne, spory ekran multimedialny oraz projektor podsufitowy, a także wiele innych nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Centrum konferencyjne w Orlen Arena jest w stu procentach przystosowane do organizowania większych i mniejszych wydarzeń. Elastyczna oferta, bogaty pakiet usług dodatkowych oraz wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tego rodzaju imprez to gwarancja, że każde wydarzenie będzie zorganizowane na najwyższym poziomie.

Data publikacji: 03.02.2020

Nasi partnerzy