img

Sale konferencyjne w Radomiu w województwie mazowieckim

Radom

Radom jest miastem powiatowym w województwie mazowieckim, w centralno-wschodniej Polsce. Miasto ma wielowiekową historię – pierwsza osada została tu wzniesiona już w VIII wieku. Obecnie Radom leży na uboczu głównych szlaków turystycznych, co nie oznacza, że nie ma tu nic do zwiedzania – wręcz przeciwnie. Jednym z ważniejszych zabytków w Radomiu są ruiny zamku królewskiego, wzniesionego przez Kazimierza Wielkiego. W samy centrum miasta warto zobaczyć także Rynek z zabytkowym ratuszem, a także odrestaurowanymi kamieniczkami. W pobliżu rynku znajduje się też najstarszy radomski kościół św. Wacława z XIII wieku. Bardzo efektowna jest natomiast neogotycka katedra z przełomu XIX i XX wieku, stojąca w pobliżu centrum miasta. Jednym z ciekawszych miejsc dla turystów lubiących zwiedzanie i wędrówki jest grodzisko Piotrówka – są to tereny zielone, które wznoszą się w miejscy, gdy w średniowieczu stał spory gród. To ulubione miejsce spacerów mieszkańców miasta, a także idealna przestrzeń zielona dla turystów poszukujących spokoju i relaksu na łonie natury.
1. Dwór Leśny *** w Radomiu

 Dwór Leśny


Adres: ul. Słowackiego 86, 26-640 Skaryszew Radom
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 51

Hotel i restauracja Leśny Dwór w Skaryszewie koło Radomia w województwie mazowieckim to elegancki, stylowy obiekt położony w pięknej okolicy z dala od zgiełku miasta. Obiekt spełnia oczekiwania turystów poszukujących wypoczynku, a także organizatorów wydarzeń branżowych, którzy chcą zorganizować wydarzenie na wysokim poziomie. Hotel posiada jedną, za to dosyć dużą salę konferencyjną na 300 osób, która jest nowocześnie zaprojektowana, dobrze oświetlona, klimatyzowana, a także posiada wszystkie niezbędne sprzęty konferencyjne. W obiekcie można organizować kilkugodzinne spotkania bądź kilkudniowe wydarzenia. Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelowych pokojach. O potrzeby kulinarne zadba natomiast hotelowa restauracja, która serwuje dania kuchni polskiej oparte na tradycyjnych recepturach i świeżych, lokalnych produktach. Organizując konferencję w takich warunkach można mieć pewność, że wszystkie punkty programu będą dopięte na ostatni guzik.

2. Hotel Aviator **** w Radomiu

 Hotel Aviator Leśny


Adres: ul. Malczewskiego 18, 26-600 Radom
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 70

Hotel Aviator zlokalizowany jest w samym centrum Radomia. Dogodna lokalizacja oraz wygodny dojazd sprawiają, że obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Nowocześnie wyposażone wnętrza, elastyczna oferta oraz wiele dodatkowych udogodnień i atrakcji to gwarancja, że każde wydarzenie będzie zorganizowane na najwyższym poziomie. W ofercie dla klientów biznesowych znajdziemy jedną, jasną i przestronną salę konferencyjną, która jest doskonale wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty audiowizualne. Dużym atutem obiektu jest hotelowa restauracja, która słynie ze świetnych dań kuchni polskiej oraz międzynarodowej. W hotelu można organizować konferencje i szkolenia połączone z eleganckimi bankietami i przyjęciami. Jest też możliwość zakwaterowania uczestników wydarzeń w hotelowych apartamentach.

3. Hotel Gromada *** w Radomiu

 Hotel Gromada


Adres: ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 105

Hotel Gromada w Radomiu w mazowieckim to doskonała oferta, wieloletnie doświadczenie oraz wiele udogodnień dla gości indywidualnych i biznesowych. Hotel znajduje się w ścisłym centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego i kolejowego oraz największych radomskich atrakcji. Obiekt jest pod każdym względem przystosowany do organizowania konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych zarówno na niewielką skalę, jak i dla większych grup. W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajdziemy trzy sale o różnej wielkości, których ustawienie i wyposażenie można zmieniać w zależności od potrzeb. W Hotelu Gromada znajdziemy ponad 100 miejsc noclegowych, które pozwolą na wygodny i komfortowy wypoczynek. Dzięki temu uczestnicy konferencji mogą skorzystać z noclegu w tym samym obiekcie, w którym odbywają się branżowe spotkania. Natomiast restauracja hotelowa oferuje szeroki wybór dań kuchni polskiej i europejskiej, które trafią w gusta nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

4. Hotel Iskra *** w Radomiu

 Hotel Iskra


Adres: ul. Planty 4, 26-600 Radom
Największa sala konferencyjna: 70
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 50

Hotel Iskra jest najstarszym nadal działającym hotelem w Radomiu. Znajduje się w obiekcie położonym w centrum miasta, dzięki czemu ma świetną lokalizację i wygodny dojazd. Hotel cieszy się sporym zainteresowaniem organizatorów szkoleń, konferencji i innych wydarzeń biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdują się trzy sale konferencyjne o różnych powierzchniach. Największe pomieszczenie pozwala na przygotowanie wydarzenia na 70 osób. Wszystkie sale konferencyjne oraz zaplecze techniczne są świetnie wyposażone, posiadają klimatyzację, dobre oświetlenie oraz dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych. Organizatorzy konferencji i innych spotkań mogą skorzystać także z bogactwa kulinarnego, oferowanego przez hotelową restaurację Ambrozja. Przygotowuje ona typowe dania kuchni polskiej oraz europejskiej, które cieszą się ogromną popularnością wśród smakoszy. W restauracji możliwe jest organizowanie bankietów i przyjęć kończących konferencję na 40 osób.

5. Hotel Nihil Novi **** w Radomiu

 Hotel Nihil Novi


Adres: ul. Rynek 3, 26-600 Radom
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 36

Hotel Nihil Novi w Radomiu na Mazowszu to obiekt znajdujący się w zabytkowym budynku, ale posiadający bardzo nowoczesne wnętrze. Hotel przystosowany jest do organizowania konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz innych wydarzeń branżowych. Na wynajem jest jedna, kompleksowo wyposażona sala konferencyjna na 100 osób, która posiada klimatyzację, dobre oświetlenie oraz dostęp do wielu urządzeń audiowizualnych. Dużym atutem hotelu jest elegancka, świetnie prosperująca restauracja, w której można zamówić poczęstunki, pełne posiłki, a także kompleksową organizację przyjęć i bankietów biznesowych. Kuchnia serwuje dania kuchni polskiej oraz potrawy inspirowane smakami świata. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są miejsca noclegowe w wygodnych apartamentach. W przypadku niedużych konferencji można zakwaterować uczestników w tym samym obiekcie, co spotkania biznesowe.

6. Pałac Domaniowski Resort & Conference ****

 Pałac Domaniowski


Adres: Konary 8, 26-432 Radom
Największa sala konferencyjna: 180
Liczba sal konferencyjnych: 5
Liczba miejsc noclegowych: 101

Pałac Domaniowski jest jednym z najpiękniejszych zabytków położonych na terenie południowego Mazowsza. W obiekcie znajduje się hotel, który jest stylizowany na dawny dworek szlachecki, ale w bardzo nowoczesnym wydaniu. Dworek cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób poszukujących spokojnego wypoczynku i relaksu na łonie natury. Jest również doskonałą lokalizacją na konferencję, szkolenie oraz inne wydarzenia biznesowe. Nowoczesne centrum konferencyjne posiada na wynajem 5 sal o zróżnicowanej wielkości, z których największa może zmieścić nawet 180 osób. Sale są bogato wyposażone i pozwalają na zorganizowanie wydarzenia na najwyższym poziomie. Oprawę kulinarną wszystkich branżowych wydarzeń zapewnia znajdująca się w dworku Restauracja Domaniowska, której bogate menu zawiera zarówno dania z kuchni polskiej, jak i wiele bardziej egzotycznych pozycji. W restauracji można organizować między innymi kończące konferencję bankiety czy przyjęcia.

Data publikacji: 06.02.2020

Nasi partnerzy