img

Spotkajmy się latem nad Zegrzem! Oferta promocyjna Hotel Windsor!

Hotel Windsor to miejsce oferujące nie tylko miejsce relaksu nad jeziorem, ale też doskonały obiekt konferencyjny. Gościom biznesowym jest znany we względu na zachowane najwyższe standardy obsługi i wyposażenia.Atutem tego miejsca jest największe zaplecze konferencyjne, na które przypada aż 37 sal konferencyjnych, restauracje, marina oraz blisko 20 hektarów terenów zielonych w około hotelu. Stylowe wnętrza zapewniają możliwość przeprowadzenia spotkania czy eventu w komfortowych warunkach. Klimatyzowane pomieszczenia wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny oraz audiowizualny.W okresie wakacyjnym obiekt przygotował specjalne promocje dla biznesu. Mowa o pakiecie „Spotkajmy się latem nad Zegrzem!”. Wszystkim zainteresowanym organizacją konferencji w hotelu polecamy zapoznać się z najnowszą ofertą. W cenie zorganizowanego spotkania otrzymają Państwo gratis co 10 pokój dla gości oraz salę szkoleniową na dwa dni w atrakcyjnej cenie - do 75% taniej. Aby uatrakcyjnić pobyt zaplanowano atrakcje na udany wieczór do wyboru: profesjonalny DJ, aperitif do kolacji lub dwu godzinną grę w kręgle w nocnym klubie. Oferta przygotowana dla grup powyżej 30 osób z min. 1 noclegiem. Obowiązuje do 15 września 2018 roku.


Hotel Windsor sala


„Nie samą pracą człowiek żyje” jak głosi stare porzekadło, dlatego też warto zainteresować się atrakcjami dostępnymi w hotelu. Najprostszą forma relaksu, dostępną i preferowaną przez większość gości, jest relaks na prywatnej plaży. Dla lubiących piesze wędrówki dostępnych jest wiele tras wśród parkowych alejek. Dla lubujących się w rytuałach SPA przygotowano zabiegi Thalgo. W ofercie masaże aromatyczne, ciepłymi kamieniami bazaltowymi z manualnymi technikami relaksacyjnymi czy dla dwojga. Kąpiele aromatyczne w luksusowej wannie z hydromasażem w woni aromatówa) cytryny czy morza.

Organizując spotkania, z kontrahentami czy wewnętrzne eventy, w okresie letnim warto skorzystać z promocyjnych ofert, gdyż gwarantują one prócz atrakcyjnych cen także ciekawe opcje wypoczynku.

Więcej informacji na temat oferty Hotelu: http://www.salekonferencyjne.pl/osrodek/Windsor-Hotel/1708/77.html
Data publikacji: 13.08.2018

Nasi partnerzy