img

Wakacyjne Konferencje w Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów

W okolicach Warszawy jest jednym z niewielu hoteli światowych sieci. Mowa o obiekcie Holiday Inn Warszawa Józefów. Położenie w pobliżu stolicy, ale w spokojnym, zalesionym miejscu sprawia, że szczególnie w okresie wakacji i upałów, będzie jednym z najciekawszych miejsc na konferencje.

Komfortowy, czterogwiazdkowy hotel znajduje się w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i Rezerwatu rzeki Świder, nieopodal plaży miejskiej. Dzięki położeniu na 11 hektarowym terenie zielonym jest doskonałym miejsce na imprezy plenerowe.


Hotel Holiday Inn Józefów


Personel wychodzi naprzeciw potrzebom gości biznesowych i pozwala na indywidualne podejście do pakietów pobytowych. Każde zapytania przesłane przez Państwa zostanie potraktowane i rozpatrywane personalnie. Gwarantuje to konkurencyjne ceny wobec standardowych opłat za organizację konferencji czy eventów. Bez względu na wybrany wariant w skład wyposażenia wchodzi najnowocześniejszy sprzęt jak Samsung Flip.

Po zakończeniu spotkania warto umilić czas swoim gościom. Obiekt, jako jedyny w centralnej Polsce, posiada specjalny namiot sferyczny. Ta biała kopuła, kontrastująca z zielonym otoczeniem, to całoroczny, klimatyzowany obiekt. Niezwykły efekt wizualny zapewniają systemy podłóg i oświetlenie led. To także, miejsce gdzie można urządzić bankiet na ponad 400 osób. Dla osób, lubiących bardziej ekstremalne doznania, proponujemy atrakcje na świeżym powietrzu. Park linowy posiada 100 przeszkód zawieszonych 9 metrów nad ziemią. Całość ma 1211 metrów trasy. Na terenie znajdują się jeszcze pole golfowe, korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne oraz centrum SPA. Relaks w klinice La Perla to gwarancja najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających.Bliskość natury na wyciągnięcie ręki oraz atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu stolicy, stawia ten obiekt na wysokiej pozycji wśród miejsc na organizację letnich konferencji.

Szczegółowe informacje dotyczące hotelu Holiday Inn znjaduja się: http://www.salekonferencyjne.pl/osrodek/Holiday-Inn-Warszawa-Jozefow/1949/240.html


Data publikacji: 13.08.2018

Nasi partnerzy