img

Zawody Pucharu Polski Mini Golfa w Holiday Inn Józefów

W dniach 17- 18 sierpnia br. na terenie hotelu Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie odbędą się pierwsze na Mazowszu zawody z cyklu Pucharu Polski w minigolfie.

Wydarzenie jest integralną częścią całorocznych obchodów XXV-lecia Minigolfa w Polsce.

W tym szczególnym dla minigolfa sportowego roku zaplanowano aż 11 turniejów w przeciągu całego sezonu, a właściciele pola przy hotelu Holiday Inn w Józefowie będą gościć najlepszych zawodników z Polski w ramach VII i VIII Pucharu Polski 2019.

VII Puchar Polski 2019 zacznie się 17.08.2019 o godzinie 11:00, zaś VIII Puchar Polski 2019 w niedzielę 18.08.2019 o godzinie 10:00.

Wśród uczestników będą wszyscy reprezentanci Polski na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Minigolfie, które już w październiku w Chinach, w przepięknej miejscowości Zhouzhuang.

 • Monika Daniel - MC Mazovia Warszawa,
 • Mateusz Miloch - MC Sopot
 • Bogdan Miloch - MC Sopot
 • Krzysztof Redżko - KS Minigolf Kołobrzeg
 • Maciej Mikołowski - MC Sopot
 • Jacek Mikołowski - MC Sopot
 • Daniel Zelewski - MC Sopot
 • Michał Moszoro - MC Mazovia Warszawa

 • oraz Christian Olson _ trener reprezentacji Polski Haga BGK – Szwecja

  Po ponad połowie rozgrywek 2019 na czele klasyfikacji ogólnej dominują zawodnicy z Klubu Sportowego Minigolf Kołobrzeg, choć drużynowo prowadzi reprezentacja Minigolf Club Sopot.
  Dwa turnieje w Józefowie mogą znacząco zmienić kolejność w rankingach.

  Właściciele hotelu Holiday Inn Józefów wraz z Organizatorami turnieju zapraszają wszystkich zainteresowanych do aktywnego kibicowania.

  Zawody na szczeblu ogólnopolskim otwarte są również dla amatorów chętnych
  spróbować swoich sił w gronie profesjonalnych minigolfistów. W turnieju mogą wziąć udział osoby od 8 roku życia (dzieci za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych).

  Wpisowe na pojedyncze zawody to koszt 30 pln brutto. Warunkiem koniecznym do wystartowania jest zapisanie się do środy 14.08.2019 poprzez oficjalną stronę internetową pzmg.pl

  MINIGOLF JÓZEFÓW

  Minigolf Józefów jest pierwszym na Mazowszu profesjonalnym polem do gry w minigolfa sportowego na Mazowszu, zarazem jedynym polem Felt typu „B” w Polsce. Obiekt posiada certyfikat Światowej Federacji Minigolfa (WMF), której prezydentem jest Gerhard Zimmermann, a dyrektorem sportowym Pasi Aho, ważny do 31 grudnia 2022 roku. Certyfikat potwierdza, że obiekt jest przystosowany do organizacji turniejów sportowych w tej dyscyplinie sportu. Minigolf Józefów został uroczyście otwarty 11 maja 2019r na terenie 4- gwiazdkowego hotelu Holiday Inn Warszawa-Józefów.
  Data publikacji: 13.08.2019

  Nasi partnerzy