img

Zimowa oferta konferencyjna Hotelu Boss!

Planując noworoczne spotkania firmowe, czy to z klientami czy pracownikami, warto zadbać o odpowiednią aurę i miejsce. Niesamowity klimat i oprawę zapewni Państwu Hotel Boss, który specjalizuje się w dedykowanych ofertach dla biznesu!Na okres zimowy przygotowano specjalną Zimową Ofertę Konferencyjną. Pakiet stworzono z myślą o klientach, którzy po okresie gorączki przedświątecznej i sylwestrowej, planują spotkania i konferencje biznesowe. Oferta obowiązywać będzie od 2 stycznia do 28 lutego 2019 roku.

W cenie 89 złotych netto za osobę dostępna będzie klimatyzowana sala konferencyjna wraz z pełnym wyposażeniem oraz dwie przerwy kawowe z ciastami w hotelowej cukierni. Nie zapomniano o opcjach dodatkowych, w tym także akcentach zimowych. Organizator konferencji może skorzystać z bezpłatnego pokoju lub wybrać ofertę dla Gości. Przy organizacji konferencji powyżej 50 grupa może otrzymać zimowy napój rozgrzewający lub możliwość gry w kręgle. Po zakończonym evencie będzie można zjeść lunch lub kolację w formie bufetu.

Hotel przygotował specjalne ceny na noclegi dla uczestników konferencji. W cenie jest także dostęp do Business Roomu, bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi) oraz parkingu.

Specjalny pakiet konferencyjny to nie jedyna oferta przygotowana z myślą o firmach. Hotel Boss posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych czy kameralnych spotkań z pracownikami. Mogą to być wieczorne kręgle w Klubie Retro, wieczór w Chacie Grillowej czy kolacja z menu regionalnym w Karczmie Góralskiej lub Starym Młynie.Jest to sala utrzymana w rustykalnym stylu o powierzchni 500 m2. Idealnie nadaje się do organizacji wydarzenia biznesowego nawet na 350 osób.

Hotel Boss to idealne miejsce na mapie Warszawy na organizację każdego wydarzenia biznesowego. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć, odpowiednio przygotowane wnętrza to gwarancja sukcesu! Obiekt oferuje 16 klimatyzowanych i doskonale wyposażonych sal konferencyjnych oraz bazę noclegową składającą się z 136 pokoi w standardzie trzygwiazdkowym.


Data publikacji: 23.10.2018

Nasi partnerzy