img

Płatność za pośrednictwem Parkos – czy to bezpieczne?

Chcesz zarezerwować parking, lecz system Parkos wymaga od Ciebie przedpłaty? Jeśli znasz już dostawcę i masz doświadczenie z bookingiem tego typu obiektów, na pewno wiesz, że to bezpieczne. Jeżeli jednak robisz to pierwszy raz w życiu, obiekcje są oczywistością i pojawiają się u każdego. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy ten materiał, w którym dokładnie opowiadamy na temat jakości w trakcie rezerwacji z Parkos. 


 


Czy rezerwując parkingu przy lotnisku i płacąc za pośrednictwem portalu, jestem bezpieczny? To bez wątpienia jedno z najpopularniejszych pytań. Przejdź do dalszej części tekstu i dowiedz się wszystkich istotnych informacji. W razie wątpliwości szczegóły dostępne są na stronie pośrednika. Można skontaktować się także z biurem obsługi klienta, gdzie pracownicy odpowiedzą na wszystkie wiadomości i pytania. 


Lotnisko Okęcie – realizacja płatności przy pomocy najlepszych pośredników


Masz wybrany parking lotnisko Chopina? Ankieta rezerwacji została wypełniona w poprawny sposób? W takim razie pozostaje kwestia finalizacji, co wiąże się również z płatnością. Do dyspozycji mamy kilka możliwości. Niektórzy dostawcy są w stanie zaoferować płatność gotówką, lecz znaczna większość preferuje opcję przedpłaty. Transakcje realizowane są przez najpopularniejszych pośredników płatności internetowych na całym świecie. Są one zatem maksymalnie bezpieczne i błyskawiczne. 


Potwierdzenie, faktury i rachunki


Pierwszą informacją, która stanowi filar rezerwacji, jest wiadomość e-mail. Otrzymujesz ją od razu po finalizacji procesu na stronie Parkos – niezależnie od finalnie wybranej i realizowanej formy płatności. 


 


Gdzie znajdziesz faktury za rezerwację? Wystarczy zalogować się na konto w Parkos i zajrzeć do zakładki Moje faktury. Tam czekają na Ciebie wszystkie dokumenty za usługi z przeszłości. 


 


Jeśli korzystasz z dodatkowych propozycji dostawców na miejscu, kwestia rachunków pozostaje po ich stronie. Należy zatem poprosić o wystawienie faktury lub paragonu na miejscu – chociaż profesjonaliści doskonale o tym pamiętają. Są to w końcu legalnie zarejestrowane działalności. Nieistotne, czy wybierasz parking lotnisko w Warszawie, czy Berlinie.


Anulowanie rezerwacji i zwrot kosztów


Nieplanowana sytuacja rodzinna, służbowa lub prywatna pokrzyżowała Ci plany i musisz przełożyć swój wyjazd? Czasem tak się zdarza. Istnieje nawet ryzyko, że odwołanie podróży to jedyne sensowne i możliwe rozwiązanie. 


 


Co wtedy z pieniędzmi za zarezerwowany parking? Czy otrzymasz zwrot kosztów rezerwacji? Tak. Jeśli zgłosisz ewentualne zmiany nie później niż 24 godziny przed planowanym przyjazdem na parking. W innym wypadku dostawca zgodnie z regulaminem może odmówić przeniesienia terminu lub anulowania, co wiąże się z poniesieniem kosztów rezerwacji po stronie klienta.Data publikacji: 19.08.2020