Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Wigilie firmowe w Wrocławiu - 4 oferty

Art Hotel
Wrocław (dolnośląskie)
Art Hotel
Logo ośrodka
img     70
Maksymalna
liczba gości
img      142
Miejsca
Noclegowe
img     100 zł
Cena
od za osobę
Zobacz pakiet wigilijny obiektu
Ibis Styles Wroclaw Centrum
Wrocław
Ibis Styles Wroclaw Centrum
Ibis Styles Wroclaw Centrum
The Granary - La Suite Hotel
Wrocław
The Granary - La Suite Hotel
The Granary - La Suite Hotel

https://www.thegranaryhotel.com

img     64
Maksymalna
liczba gości
img      46
Miejsca
Noclegowe
Zobacz pakiet wigilijny obiektu
Hotel Patio
Wrocław
Hotel Patio
Hotel Patio

https://www.hotelpatio.pl

img     60
Maksymalna
liczba gości
img      78
Miejsca
Noclegowe
img     95 zł
Cena
od za osobę
Zobacz pakiet wigilijny obiektu
Wigilia firmowa Wrocław

Wigilia firmowa Wrocław

Gdzie zorganizować wigilię firmową, aby w pełni poczuć klimat nadchodzących świąt? Idealnym miastem będzie Wrocław, który przed świętami Bożego Narodzenia oferuje wiele atrakcji zarówno mieszkańcom miasta, jak i przybywającym do niego turystom.

Spotkanie wigilijne w takiej niezwykłej atmosferze to okazja do integracji pracowników, a po godzinach możliwość korzystania z wielu gwiazdkowych wydarzeń przygotowanych przez władze miasta oraz prywatne firmy. W mieście znajdziemy sporo sprawdzonych obiektów, w których można zorganizować wigilię firmową na naprawdę wysokim poziomie, a jednocześnie mieć blisko do wszystkich miejsc, w których dzieje się coś ciekawego.

Przed świętami we Wrocławiu warto wybrać się przede wszystkim na Jarmark Bożonarodzeniowy, który jest jedną z największych i najpiękniejszych imprez tego typu nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Impreza odbywa się na wrocławskim Rynku i trwa zwykle od końca listopada do końca grudnia. Jest więc sporo czasu, by zwiedzić wszystkie jej atrakcje i wprowadzić się w niezwykłą atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W trakcie świątecznego jarmarku odbywają się różne imprezy towarzyszące, pokazy rękodzieła, ręcznie wykonanych szopek bożonarodzeniowych, warsztaty malowania bombek czy pieczenia świątecznych pierniczków. Odbywają się również bajkowe widowiska, przedstawienia teatralne czy koncerty kolęd i świątecznych przebojów. Zarówno dzieci, jak i dorośli zwiedzający z pewnością znajdą wśród mnóstwa atrakcji coś idealnego dla siebie.

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu to także całe mnóstwo stoisk, na których znajdziemy ozdoby choinkowe, stroiki, pięknie udekorowane choinki, pomysły na gwiazdkowe prezenty czy sporo słodyczy i świątecznych potraw. Można więc zrobić zakupy na świąteczny stół i zaopatrzyć worek prezentowy Świętego Mikołaja. Przedświąteczny jarmark we Wrocławiu to świetna okazja, aby poznać bliżej bogactwo kulinarne i kulturalne zarówno miasta, jak i całego Dolnego Śląska. Na stoiskach kupimy różne regionalne specjały, których nie znajdziemy nigdzie indziej.

Poza głównym jarmarkiem na wrocławskim rynku, w mieście przed świętami odbywa się wiele mniejszych imprez, zarówno w centrach handlowych, jak i w wielu instytucjach kulturalnych. Warto również w wolnym czasie wybrać się na spacer starymi dzielnicami miasta, które pięknie się prezentują w towarzystwie świetlnych iluminacji i świątecznych dekoracji. Dobrym pomysłem jest również spacer po zabytkowych kościołach zlokalizowanych wokół Starego Miasta. Można w nich znaleźć piękne szopki, z których wiele to prawdziwe dzieła sztuki sprzed kilkuset lat. Nie brakuje również niezwykłych koncertów organizowanych w zabytkowych wnętrzach świątyń, które dodatkowo wprowadzają słuchaczy w świąteczną atmosferę. Wrocław przed świętami Bożego Narodzenia ma sporo do zaoferowania, jest to więc miasto, które doskonale sprawdza się jako cel grudniowych wypadów, a także miejsce do zorganizowania firmowych spotkań świątecznych.

zdjecie

Wigilie firmowe z tradycyjną kuchnią polską we Wrocławiu

Wrocław to miasto wielu kultur, w którym przez wieki ścierały się inspiracje typowo staropolskie, niemieckie oraz innych europejskich krajów. We wrocławskich restauracjach, hotelach oraz pensjonatach bez problemu można znaleźć ofertę kulinarną opartą na typowo staropolskiej kuchni. To doskonała opcja na firmową wigilię, którą chcemy oprzeć na kulturze, tradycji i bogatym smaku. Kuchnia staropolska jest wyjątkowo bogata, efektowna, pełna wspaniałych aromatów i ciekawie podanych potraw. Wigilie firmowe z tradycyjna polską kuchnią można znaleźć praktycznie wszędzie – zarówno w obiektach zlokalizowanych w centrum Wrocławia, jak i w knajpkach, gospodach, salach bankietowych czy hotelach znajdujących się na obrzeżach miasta. Wigilię ze smakiem z pewnością docenią zarówno pracownicy firmy, jak i zaproszeni na spotkanie klienci czy kontrahenci. Warto jednak zadbać o to, by wybrany lokal zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem – na ostatnią chwilę trudno będzie znaleźć wolne miejsca w najlepszych wrocławskich lokalach.

Wigilie firmowe z kuchnią grecką we Wrocławiu

Kuchnia grecka pełna jest lekkości, aromatycznych smaków i świeżych produktów. Wiele jej dań na dobre weszło do naszych polskich kuchni, zarówno na co dzień, jak i od święta. Wigilia w greckim klimacie doskonale sprawdzi się, jeśli chcemy zorganizować spotkanie firmowe pełne słońca i inspiracji egzotycznymi, śródziemnomorskimi smakami. Lokale z kuchnią grecką we Wrocławiu znajdziemy w ścisłym centrum miasta, a także na jego obrzeżach. Wybór dań kuchni greckiej jest ogromny, jest więc sporo możliwości zorganizowania spotkania, na którym każdy uczestnik znajdzie coś na miarę swoich upodobań. Wigilie firmowe w greckim klimacie warto zaplanować i zarezerwować odpowiednio wcześniej – najlepsze lokale mają bowiem terminy zarezerwowane na wiele miesięcy do przodu. Bez względu na to, czy wybierzemy małą, klimatyczną knajpkę czy wielki lokal na kilkaset osób, spotkanie świąteczne w takim wydaniu z pewnością będzie udane i niezapomniane.

zdjecie

Wigilie firmowe z kuchnią hiszpańską we Wrocławiu

Wigilia firmowa w hiszpańskim stylu? To doskonały pomysł na organizacje imprezy w tych firmach, które na co dzień współpracują z hiszpańskimi klientami i kontrahentami. Można ich zaprosić na świąteczne spotkanie, na którym poczują się jak u siebie w domu. Kuchnia hiszpańska jest typową kuchnią śródziemnomorską opartą na świeżych warzywach, aromatycznych przyprawach, owocach morza i doskonałej jakości produktach. Spotkanie firmowe w takim stylu z pewnością przypadnie do gustu także polskim pracownikom. Hiszpańską kuchnię znajdziemy we Wrocławiu w knajpkach, restauracjach i hotelach, w których szefowie kuchni inspirują się różnymi kuchniami świata. Do wyboru mamy duże lokale w hotelach i centrach konferencyjnych oraz niewielkie, pełne klimatu knajpki. Coś dla siebie znajdą więc organizatorzy zarówno dużych spotkań firmowych na kilkaset osób, jak i właściciele niewielkich firm, którzy chcą zorganizować firmową wigilię dla kilkunastu czy kilkudziesięciu pracowników.

Nasi partnerzy