Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Natural Hotel - Ekologiczny Hotel z Plażą Na Wyspie

Kanta 50, 14-100 Ostróda(warmińsko-mazurskie)

tel. 793 227 342

konferencje@naturalhotel.pl

Natural Hotel - Ekologiczny Hotel z Plażą Na Wyspie - Wigilie Firmowe

Miejsca 200 maksymalna liczba gości
Miejsca noclegowe 120 miejsc noclegowych

Wigilia firmowa nad brzegiem jeziora 

 

Piękna tradycja spotkań przy wigilijnym stole może być pielęgnowana również w biznesowym gronie.  Z pewnością sprzyja, to budowaniu pozytywnych, ciepłych relacji zarówno między pracownikami,  jak i między pracownikami a zarządem.  

 

To doskonała okazja do spotkania, rozmowy z personelem, aby mnie tylko podsumować rok wytężonej pracy, ale też podziękować za zaangażowanie, ale też spędzić trochę czasu w mniej zobowiązującej, ciepłej, rodzinnej atmosferze  Świąt Bożego Narodzenia.  

 

To wszystko w połączeniu z mazurskim klimatem, piękną scenerią z widokiem na jezioro i doskonałymi potrawami wigilijnymi sprawiają, że podnoszą się morale zespołu i zacieśniają więzy. 

 

Specjalnie na tę okazję Natural Hotel Art & Eco przygotował ofertę kolacji wigilijnej dla firm,  którą dopasujemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań naszych Gości. Nie zabraknie opłatka, wyśmienitych tradycyjnych potraw i pięknych dekoracji. Wszystkie dania przygotowujemy  na miejscu,  ze świeżych, lokalnych produktów. 

 

 

W celu rezerwacji terminu wigilii firmowej lub chęci uzyskania większej ilości informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem marketingu: marketing@naturalhotel.pl T: +48 89 506 55 11 

Nasi partnerzy