img

Sale konferencyjne na godziny - wynajem w Krakowie

Planujesz organizację szkolenia lub spotkania biznesowego? Uważasz, że najlepszym wyjściem będzie wynajęcie sali, ale planujesz krótki event i obawiasz się kosztów całodziennych? Nic straconego! Idealnym rozwiązaniem będzie sala konferencyjna na godziny!

Z takiego rozwiązania korzysta co raz więcej firm, zwłaszcza tych debiutujących na rynku, freelancerzy oraz start’ upy. Ma to swoje plusy. Nie ma potrzeby wynajmowania Sali na cały dzień przy trwającym zaledwie kilka godzin evencie. Spowoduje to znaczne oszczędności, a to zwłaszcza na początku prowadzenia interesów, jest znaczącym kryterium. Prezentujemy najciekawsze obiekty na mapie Krakowa.

Sprawdź ofertę jednego z 399 obiektów w Małopolsce! Sale konferencyjne w województwie małopolskim


CK UR


Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego
Lokalizacja: Al. 29 Listopada 46, 31- 482 Kraków
Kontakt: 606 179 714
Cena: od 40 zł. za godzinę

Organizując duże wydarzenie warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Położenie w pobliżu drogi krajowej prowadzącej do trasy S7 i autostrady sprawia, że dojazd z każdego zakątka kraju oraz miasta nie będzie sprawiał najmniejszych problemów. Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego to nowoczesny ośrodek przeznaczony do organizacji kongresów, konferencji czy szkoleń. Dobra i sprawna infrastruktura wewnętrzna oraz przystosowanie do obsługi osób niepełnosprawnych są niewątpliwie jego wielkimi atutami. Do wyposażenia konferencyjnego należą m.in. urządzenia do tłumaczeń symultanicznych, wideoprojektor, urządzenia do wideokonferencji oraz profesjonalne nagłośnienie wysokiej jakości. Aula jest klimatyzowana. Istnieje możliwość skorzystania z oferty cateringowej lub przerwy kawowej.

Więcej o obiekcie: Centrum Kongresowe Uniwersytetu Rolniczego


BiznesLab


BiznesLab
Lokalizacja: Aleja Pokoju 1A, 31-548 Kraków
Kontakt: 508 566 760
Cena: od 69 zł. za godzinę

Położenie, przy jednej z głównych arterii miasta oraz niedalekiej odległości od historycznej części Krakowa, sprzyja organizacji wydarzenia nawet dla osób przejezdnych, dzięki dobrej komunikacji z dworcami oraz innymi częściami miasta. Biznes lab to połączenie strefy co- workingu, wirtualnego biura oraz kreatywnych przestrzeni na wynajem. Wszystkie oferowane sale oraz indywidualne biura wyposażone zostały w wygodne, ergonomiczne meble, regulowane fotele, które wpłyną na komfort pracy. Centrum Konferencyjne składa się z 4 sal o zróżnicowanych wielkościach. Najmniejsza z nich pomieści 4 osoby, a największa Big Cave pozwoli na organizację wydarzenia nawet na 300 osób. Nowoczesny wystrój inspirowany m.in. muzyką czy miejskim style życia dodadzą smaku organizowanemu eventowi. Sale wyposażono w niezbędny sprzęt konferencyjny oraz stałego dostępu do napojów gorących.

Poszukujesz sali konferencyjnej w Małopolsce?

Więcej o obiekcie: BiznesLab


JCI


Jagiellońskie Centrum Innowacji
Lokalizacja: ul. M. Bobrzyńskiego 14, 30 – 348 Kraków
Kontakt: 12 340 24 02
Cena: od 110 zł. za godzinę

Jagiellońskie Centrum Innowacji o wielkopowierzchniowy kompleks trzech budynków oferujących szereg usług dla biznesu i nauki. Do wynajęcia są zarówno powierzchnie konferencyjne jak i laboratoryjne oraz badań klinicznych. Na terenie JCI działają także wsparcia kapitałowe dla innowacyjnych firm. Centrum posiada dogodne połączenie z centrum i obwodnicą miasta oraz Międzynarodowym Portem Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków – Balice. Konferencje oraz szkolenia w Jagiellońskim Centrum Innowacji mogą odbywać się w jednej z 30 sal o łącznej powierzchni ponad 1000 m2. Każda z nich posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu, odpowiednie oświetlenie, klimatyzację oraz niezbędny sprzęt konferencyjny. Do wyposażenia multimedialnego należą projektory, platforma do prowadzenia webinariów, sceny oświetleniowe, projektor oraz ekran kinowy. Na sali audytoryjnej dostępny jest zintegrowany system audio-wideo. Podczas trwania eventu możliwe jest skorzystanie z oferowanych przerw kawowych lub cateringu.

Więcej o obiekcie: Jagiellońskie Centrum Innowacji

Sprawdź inne sale konferencyjne w Krakowie! Sale konferencyjne w Krakowie


Data publikacji: 22.03.2019

Nasi partnerzy