img

BiurCo Twoje miejsce spotkań!

BiurCo to najdłużej działające biuro coworkingowe w Warszawie. Od 2009 roku zapewnia miejsce do pracy i spotkań dla freelancerów, małych firm i startupów. Twórcy stawiają na elastyczność, wygodę i realizację realnych potrzeb mikroprzedsiębiorców.


Historia

- Gdy zaczynaliśmy, coworking był w Polsce niemal nieznany, małe firmy i wolni strzelcy nie mieli praktycznie żadnych możliwości pracy, poza własnym domem lub wynajętym lokalem biurowym - wspomina Wojciech Majewski właściciel BiurCo. Stworzyliśmy alternatywę dopasowaną do potrzeb i możliwości małych firm i jednoosobowych działalności.

To właśnie tu raczkujące startupy, programiści, freelancerzy czy niezależni doradcy mogli znaleźć miejsce do pracy i spotkać z klientami. Na początku działalności Biurco znajdowało się w postindustrialnym budynku na Woli, gdzie znalazły się wygodne przestrzenie do pracy i spotkań. Elastyczne zasady wynajmu oraz wspaniałą społeczność to niejedyne atuty obiektu.

Miejsce

W połowie 2018 roku otworzono noweCentrum Biurowe Twarda 44 położone o krok od węzła komunikacyjnego Rondo ONZ i Dworca Centralnego. Lokalizacja w sercu Śródmieścia to nie tylko większy prestiż, ale przede wszystkim wygoda i łatwość dotarcia z ościennych dzielnic, a nawet spoza miasta. Biuro zajmuje całe drugie piętro nowoczesnego budynku, którego elewacja zewnętrzna, jak i wnętrza luźno nawiązują do najlepszych warszawskich kamienic. W pomieszczeniach dominują wysokie, słoneczne i przytulne wnętrza.

- Obok przestrzeni dedykowanej stałej lub doraźnej pracy biurowej, oczywiście w duchu coworkingu, BiurCo oferuje wygodne i eleganckie miejsce do spotkań - mówi pan Wojciech.

Kameralna, przytulnie urządzona salka dla 2-4 osób oraz dwie sale konferencyjne to powierzchnie dedykowane kameralnym eventom i spotkaniom biznesowym. Sale są bardzo widne i słoneczne, a w gorące dni o przyjemny klimat dba indywidualna klimatyzacja. Duże, ścienne tablice suchościeralne, które wspomagają prezentacje, wykłady i szkolenia oraz możliwość zaciemnienia czy instalacji rzutnika multimedialnego to tylko część z oferowanych udogodnień. Dostęp do internetu oferowany jest zarówno w technologii wi-fi, jak i z gniazdek sieci struktruralnej. Jest to stabilny sygnał, na bazie łącza światłowodowego, który pozwala na strumieniowanie przekazu video. Pozwala to na sprawną i pewną organizację webinariów i szkoleń on-line.

Naturalnym przeznaczeniem sal konferencyjnych są wszelkie spotkania biznesowe - zebrania zarządu, negocjacje, prezentacje. Sale doskonale sprawdzają się przy rekrutacjach. Można w nich także organizować niewielkie szkolenia, czemu sprzyja możliwość zmiany ustawienia stołów i uzyskania układu szkolnego czy wyspowego. Najmniejsza sala spotkań z okrągłym stołem buduje mniej formalną atmosferę kameralnych spotkań, negocjacji, konwersacji językowych czy sesji coachingowych.


BiurcoO miłą atmosferę spotkania dba obsługa recepcji witając przybywających Gości i kierując ich do odpowiedniej sali. W cenie wynajmu zapewniamy nieograniczony serwis kawowy podawany na życzenie do sali. Pyszna, świeżo mielona i parzona kawa z ekspresu ciśnieniowego, herbata w kilku rodzajach, zimna, filtrowana woda oraz kruche ciasteczka to podstawa konferencyjnego menu. Na życzenie organizatora przygotowane mogą zostać również tace kanapek czy talerze świeżych owoców. Umili to zapewne spotkanie, a jednocześnie pozwoli prowadzić je bez przerw.

Do sal przylega obszerna strefa recepcyjna z kanapami i fotelami, pełna zieleni i ciepła sprzyjając odprężeniu podczas przerw w spotkaniach i budując już na wejściu przytulną atmosferę. Ta salonowa strefa doskonale sprawdza się również jako elegancka i wygodna poczekalnia podczas organizowania rozmów rekrutacyjnych.

- W ciągu ostatnich lat gościliśmy w naszej strefie spotkań kilkadziesiąt firm, kancelarii prawnych, zarządów spółek, parę szkół językowych, akademie programistyczne z kursami i egzaminami, casting filmowy, a nawet jedną szkołę podstawową organizującą w naszych salach egzaminy dla przyszłych uczniów.- wylicza pomysłodawca i założyciel BiurCo.Data publikacji: 05.10.2020

Nasi partnerzy