img

Centra konferencyjne z salami do wynajęcia w Mazowieckim

Hotel Chynów – okolice Warszawy

Przyjazne, kameralne miejsce na imprezę rodzinną lub szkolenie. Obiekt w otoczeniu parków krajobrazowych. Miejsce przyjazne na odpoczynek, nocleg i posiłek w podróży służbowej. Klimat zajazdu z restauracją serwującą dania lokalne.

Zaplecze konferencyjne Hotelu ChynówPrzestrzeń szkoleniową w tym obiekcie tworzą cztery sale konferencyjno- bankietowe, które można wykorzystać na szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe. Odpowiedni układ krzeseł, stołów zapewnia miejsce na spotkania od 18 do 250 osób. Hotel oferuje 11 pokoi typu standard wraz z wi-fi oraz apartament o podwyższonym standardzie. Ponadto, dostępny parking. Oferta restauracyjna zapewnia obsługę szkoleń, konferencji oraz rodzinnych imprez.

Lokalizacja hotelu

Hotel Chynów mieści się przy ul. Głównej 74,05-650 Chynów.

Zachęcamy także do zapoznania się z listą obiektów posiadających sale szkoleniowo-konferencyjne w Warszawie.

Hotel Lamberton Business pod WarszawąMiejsce przyjazne na rodzinne imprezy okolicznościowe oraz imprezy biznesowe. Budynek dwu kondygnacyjny z dogodnie usytuowaną na parterze salą bankietową. Wystrój klasyczny z elementami w stylu vintage.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Lamberton Business

Pełna oferta na organizację konferencji, szkoleń obejmuje opcję wynajmu 11 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Sala bankietowa do 250 osób. Hotel oferuje nocleg w 102 pokojach w wi-fi dostępnym w całym obiekcie . Restauracja do 200 osób z menu otwartym na potrzeby gości z dietą wegetariańską lub bezglutenową. Ponadto ogród z altaną grillową, sprzyja spotkaniom na powietrzu. Wśród atrakcji, hotel oferuje salę bilardową oraz koncerty muzyki klasycznej. Dogodny, monitorowany parking do 200 miejsc.

Lokalizacja hotelu

Hotel Lamberton Business usytuowany jest 19 km od Warszawy. Dogodny zjazd z autostrady A2 i południowej obwodnicy S2. Adres: ul. Poznańska 492, 05-850 Ołtarzew.

Stixx Bar&Grill

Zrewitalizowana hala drukarni w której wnętrza z surowej cegły, stali i szkła wprowadzają do klubowych przestrzeni. Stylowe miejsce rozrywki z kuchnią oferującą dania z całego świata. Wyszukane alkohole i koktajle oraz najdłuższy wolno stojący bar w stolicy. Klubowa przestrzeń pełna muzyki, restauracja oraz strefa na biznesowe eventy z opcją wieczornej rozrywki.

Zaplecze konferencyjne Stixx Bar&GrillObiekt posiada sale odpowiednie na konferencje, szkolenia, zebrania czy seminaria. Sale przeznaczone na spotkania mieszczą od 8 do 24 osób. Sale konferencyjne mieszczą do 1000 osób. Możliwe łączenie, dzielenie sali konferencyjnej. Pełne zaplecze multimedialne, klimatyzacja w standardzie obiektu. Eklektyczny wystrój wnętrz łączy w sobie elementy drewna, stali, szkła, ciemnych klubowych mebli z elementami inspirującej sztuki malarstwa współczesnego. Catering na życzenie w opcji posiłków zasiadanych, bankietów oraz atrakcji w stylu life cooking. Lokal nie posiada miejsc noclegowych. W pobliżu dogodny podziemny parking usytuowany w kompleksie budynków Warsaw Spire.

Lokalizacja Stixx Bar& Grill: centrum Warszawy, dzielnica Wola, Plac Europejski 4A, 00-844 Warszawa.

Metrum ¾ Bolero Office PointWygodne i funkcjonalne pomieszczenia zaprojektowane z możliwością elastycznej aranżacji sal szkoleniowych, pomieszczenia na sesje coachingu, salki do kameralnych spotkań lub pracy grupowej.

Zaplecze konferencyjne Metrum ¾ Bolero Office Point

Przestrzeń odpowiednia na zróżnicowane spotkania dysponuje pomieszczeniami od 12 do 70m². Do wyboru trzy większe sale oraz cztery salki na kameralne spotkania. Znakomita akustyka i zaplecze techniczne wraz z klimatyzacją i oświetleniem. Dostęp do internetu. Projektory, ekrany i mobilne tablice magnetyczno- sucho ścieralne to zaplecze dostępne w każdym pomieszczeniu. Obiekt bez miejsc noclegowych. Catering z pełnym wyborem menu na potrzeby uczestników konferencji lub szkoleń. Parking dla gości do 50 miejsc, usytuowany na tyłach budynku Bolero Office Point. Komfortowy dojazd publicznymi środkami transportu z centrum Warszawy.

Lokalizacja obiektu

Budynek Metrum ¾ Bolero Office Point znajduje się zaledwie 10 minut, jadąc od Warszawy Śródmieście, dogodny dojazd z południowej obwodnicy Warszawy oraz centrum miasta. Adres obiektu to ul. Równoległa 4a, 02-235 Warszawa.

Zobacz także inne sale konferencyjne w województwie mazowieckim.

Data publikacji: 08.07.2019

Nasi partnerzy