img

Imprezy konferencyjne – woj. mazowieckie

Aparthotel Stara Przędzalnia

Hotel w industrialnym stylu z przestronnymi salami konferencyjnymi. W historycznym budynku pamiętającym starą przędzalnię lnu dostępne są sale na wynajem, miejsca noclegowe i restauracja. Dzięki współczesnej architekturze, zachęca jasną, otwartą przestrzenią.Zaplecze konferencyjne Aparthotel Stara Przędzalnia

Przestrzeń szkoleniową w tym obiekcie tworzą cztery sale konferencyjne oraz kameralny chillout room. Każda sala klimatyzowana i wyposażona w nagłośnienie, projektor, ekran, flipchart. Największa sala do 100 osób, najmniejsza do 35 osób. Hotel oferuje do 90 miejsc noclegowych w tym pokoje standard i ekskluzywne apartamenty. Ponadto, dostępny strzeżony parking. Surowe wnętrza sal oraz szeroka oferta restauracyjna to siła tego miejsca. Atrakcję obiektu stanowi bar w amerykańskim stylu z lat 60 - tych ubiegłego stulecia.

Lokalizacja hotelu

Aparthotel Stara Przędzalnia mieści się w Żyrardowie ul. Mały Rynek 7, 96-300 Żyrardów, zaledwie 45 km od Warszawy oraz 90km od Łodzi.

Spis wszystkich obiektów z tego rejonu - sale szkoleniowo-konferencyjne w mazowieckim.

Holiday Inn Józefów pod WarszawąWysoki standard hotelu wraz z terenami zielonymi, posiada bazę noclegową, restauracyjną oraz rekreacyjno – rozrywkową. Obiekt świadczy usługi wynajmu sal konferencyjnych. W ofercie pakiety usług dla grup zorganizowanych, ekskluzywna oferta na pobyty biznesowe, imprezy plenerowe. Obiekt posiada ofertę pakietów rodzinnych. Atrakcje takie jak: park linowy, minigolf, strefa hamaków, SPA, boisko wielofunkcyjne lub korty tenisowe. Otoczenie lasu, tereny typu grill house i pola ogniskowe zachęcają do wypoczynku lub rozrywki w tym obiekcie.

Zaplecze konferencyjne Holiday Inn Józefów

Hotel oferuje na wynajem dwanaście sal konferencyjno-szkoleniowych. Znakomite miejsce na organizację imprez plenerowych. Obiekt dysponuje przestrzennym namiotem sferycznym który mieści od 440 do 600 osób. Pełne zaplecze techniczne, multimedialne w salach. Hotel posiada 148 pokoi w szerokim wyborze standardu wraz z luksusowymi apartamentami. Oferta restauracyjna zarówno dla mniej wymagających jak i koneserów niedzielnego brunchu. Pełna oferta menu na imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe.

Lokalizacja hotelu

Hotel usytuowany jest 26 km od Warszawy, dokładny adres to ul. Telimeny 1, 05-420 Józefów.

Dwór Konstancin pod WarszawąMiejsce otoczone lasami sosnowymi Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Tężnia solankowa zachęca do wypoczynku i relaksu szeroką ofertą pakietów na pobyt rodzinny lub biznesowy. Budynek w stylu szlacheckiego dworu z przestrzenią na organizację bankietów, konferencji, imprez plenerowych.

Zaplecze konferencyjne Dworu Konstancin pod Warszawą

Obiekt oferuje sale szkoleniowo - konferencyjne oraz salę bankietową mieszczącą do 140 osób. Sala z możliwością dzielenia lub łączenia, klimatyzowane z zapleczem technicznym. Wystrój i dekoracja pełna elegancji wraz z możliwością wykorzystania terenów zielonych na sesje fotograficzne. Stylizacja wnętrz w kolorystyce beżu, bieli z elementami drewna oraz kryształowymi żyrandolami w pałacowym anturażu. Kameralne i gustownie wyposażone 24 pokoje wraz z apartamentami. Szeroka oferta restauracyjnego menu na przyjęcia okolicznościowe. W strefie wypoczynku możliwość skorzystania z basenu, sauny lub jacuzzi. Oferta pakietów na aktywny wypoczynek dla preferujących nordic walking.

Lokalizacja hotelu

Hotel położony jest 12 km od Warszawy w Konstancinie Jeziornie ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin- Jeziorna.

Hotel Riviera pod WarszawąMiejsce zapewniające przestrzeń do organizacji wydarzeń typu wystawy, gale jak i szkolenia. Estetyczny wystrój wnętrz zachęca elegancją i kolorystyką pasującą na wykorzystanie miejsca na imprezy okolicznościowe.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Riviera pod Warszawą

Budynek oferuje pięć sal konferencyjno szkoleniowych. W zależności od wyboru, sale mieszczą od 15 do 800 osób. Sale weselne mieszczą od 50 do 500 osób. Powierzchnia sal szkoleniowych od 30m² do większych sal konferencyjnych liczących ponad 800m². Pełne wyposażenie multimedialne sal, klimatyzacja oraz nagłośnienie. Otoczenie hotelu znakomite na spotkania integracyjne wraz z muzyką na żywo. Wystrój sal w kolorystyce bieli, beży, brązu z elementami drewnianymi oraz ceramicznymi stylizowanymi na marmur. Teren zielony wokół hotelu umożliwia łączenie imprez na zewnątrz i wewnątrz budynku. Oferta restauracyjna dla wymagających diety bezglutenowej lub wegetariańskiej. Restauracja oferuje wykwintne dania kuchni polskiej z elementami kuchni francuskiej, menu na życzenie przy organizacji imprez rodzinnych lub spotkań biznesowych. Strefa do parkowania tuż przy obiekcie.

Lokalizacja hotelu Riviera to ul. Nowodworska 32, 05-124 Olszewnica Nowa.

Organizacja konferencji lub innej branżowej imprezy wymaga znalezienia odpowiedniej lokalizacji. Warto w tej kwestii przyjrzeć się obiektom konferencyjnym, hotelom i centrom szkoleniowym w Płocku. Miasto znajduje się niemal w centrum Polski, dzięki czemu bez problemu dotrą do niego uczestnicy konferencji z różnych regionów kraju.

Płock jest pięknym miastem położonym w województwie mazowieckim nad Wisłą. Kto wybiera się do miasta w celach służbowych, koniecznie powinien wygospodarować odrobinę czasu na jego zwiedzanie. Miasto oferuje sporo atrakcji zarówno dla miłośników zwiedzania zabytków, jak i dla wielbicieli bardziej aktywnego wypoczynku.


płock molo


Więcej miejsc na szkolenia czy konferencje: Miejsca na konferencję Warszawa

Atrakcje Płocka dla uczestników konferencji

Uczestnicy konferencji w Płocku z pewnością w przerwie między spotkaniami lub na zakończenie dnia znajdą czas na wyprawę do miasta. Na początku warto wybrać się na Wzgórze Tumskie, z którego rozpościera się piękny widok na część miasta położoną na lewym brzegu Wisły. Wejście na 40-metrową skarpę wymaga kondycji, jednak widok z jej szczytu z pewnością jest warty włożonego wysiłku. Wzgórze Tumskie znajduje się tuż obok starówki, można więc od razu wybrać się na dalsze zwiedzanie.

Na płockim Starym Mieście można obejrzeć sporo zabytkowych budynków, które są świetnie zachowane i zagospodarowane. Bardzo często uczestnicy konferencji nie muszą daleko szukać – wiele hoteli i obiektów konferencyjnych znajduje się w pięknych, zabytkowych budynkach o niezwykłej architekturze. Na starówce koniecznie warto zobaczyć ratusz, który jest jedną z najpiękniejszych budowli klasycystycznych na całym Mazowszu. W okolice ratusza najlepiej jest wybrać się w samo południe lub o godzinie 18.00. Wtedy z ratuszowej wieży rozlega się hejnał, a na szczycie rozgrywają się sceny z dawnej historii Polski. Poza ratuszem na starówce można obejrzeć i zwiedzić kilka starych, zabytkowych kościołów o pięknej architekturze.


Kamienice płock


Miłośnicy kultury i sztuki mogą w Płocku wybrać się do Muzeum Mazowieckiego. To miejsce będzie doskonałą odskocznią od długich konferencji i trudnych szkoleń. W budynku na kilku piętrach można podziwiać efektowne dzieła sztuki secesyjnej. Pod względem ilości secesyjnych zbiorów Płock nie ma sobie równych na skalę ogólnopolską. Kto woli bardziej aktywny wypoczynek, zwłaszcza na świeżym powietrzu, może skorzystać z rejsów organizowanych na Wiśle. Są one organizowane od wiosny do jesieni, a z poziomu pokładu statku zwiedzanie Płocka daje jeszcze więcej możliwości niż wędrowanie po lądzie. Można również wybrać się do płockiego zoo, w którym najciekawszą ekspozycją są wielkie akwaria ze zwierzętami z różnych stron świata. W czasie wędrówki po mieście warto również zajrzeć do którejś z klimatycznych restauracji i knajpek, które serwują pyszne, regionalne jedzenie. Kilkugodzinne zwiedzanie miasta daje chwile wytchnienia, relaksuje, a także pozwala naładować akumulatory energii do dalszych części konferencji.

Hotele konferencyjne w Płocku

Płock i okolice to ogromne możliwości dla osób, które poszukują miejsca na zorganizowanie konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. Nowoczesne, bogato wyposażone sale konferencyjne można znaleźć zarówno w hotelach, jak i w wyspecjalizowanych ośrodkach konferencyjnych, które zostały zaprojektowane z myślą o klientach biznesowych. Duże, przestronne sale konferencyjne do zorganizowania sporych wydarzeń oferują między innymi: Hotel Czardasz, Hotel Dębowa Góra, Hotel Płock, Hotel Marsel i wiele innych obiektów. Świetnie wyposażone sale konferencyjne znajdziemy również w ośrodkach, takich jak Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe Magdalena czy Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel Herman. Płocka oferta dla biznesu jest wszechstronna, elastyczna i na wysokim, światowym poziomie. Coś dla siebie znajdą zarówno klienci poszukujący dużych, nowoczesnych centrów biznesowych na organizację wielkich wydarzeń, jak i osoby szukające kameralnych wnętrz na zorganizowanie niewielkich szkoleń czy spotkań biznesowych.

Szukasz sali na organizację konferencji lub eventu w województwie mazowieckim? Sprawdź: Spotkania biznesowo-konferencyjne w mazowieckim

Artykuł sponsorowany

Data publikacji: 18.12.2019

Nasi partnerzy