img

Konferencja do 30 km od Warszawy – porównaj sale

1. Konferencje w Pałacu na Wodzie w Michałowicach (mazowieckie)

Pałac na Wodzie Hotel Venecia Palace to efektowny zespół pałacowy położony tuż pod Warszawą. Obiekt jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. Doskonałe położenie, wygodny dojazd oraz świetne wyposażenie wnętrza to gwarancja, że wydarzenie zorganizowane w takiej scenerii z pewnością będzie udane. W ofercie dla biznesu znajduje się 12 sal konferencyjnych o różnej powierzchni. Największa ma 700 metrów kwadratowych i pomieści 450 osób.

Wszystkie sale konferencyjne są jasne, przestronne, posiadają doskonałe nagłośnienie i oświetlenie. Do dyspozycji organizatorów konferencji są świetnej klasy sprzęty multimedialne i audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Pałac posiada świetnej klasy restaurację, która jest w stanie przygotować ofertę kulinarną dopasowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Dla uczestników kilkudniowych spotkań jest możliwość zakwaterowania w komfortowych apartamentach.

Adres: ul. Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice, tel. 609 372 35

2. Konferencje w Centrum Szkoleniowym Dacpol w Piasecznie (mazowieckie)Nowoczesne Centrum Szkoleniowe Dacpol to świetna oferta dla klientów poszukujących doskonałego obiektu na konferencje czy szkolenia. Centrum znajduje się w odległości 3 km od granic Warszawy, posiada bezproblemowy dojazd oraz sporo miejsc na strzeżonym parkingu. W ofercie centrum znajduje się 5 przestronnych sal o różnej powierzchni przeznaczonych do organizowania eventów, szkoleń, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych.

Wszystkie sale konferencyjne są nowocześnie zaprojektowane, posiadają komfortowe wyposażenie, dobre nagłośnienie oraz oświetlenie. W każdej sali znajdują się wysokiej klasy sprzęty multimedialne i audiowizualne, które ułatwiają przygotowanie spotkania na najwyższym poziomie. Uczestnicy kilkudniowych szkoleń czy konferencji mają możliwość noclegu w komfortowo wyposażonych pokojach. Centrum szkoleniowe doskonale wpisuje się w potrzeby klientów biznesowych, a jego elastyczna oferta pozwala na zorganizowanie wydarzenia idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Adres: ul. Okulickiego 5j, 05-500 Piaseczno, tel. 22 70 35 291

Zobacz więcej obiektów posiadających sale na szkolenia biznesowe województwo mazowieckie.

3. Konferencje w Dworze Konstancin w Konstancinie-Jeziorna (mazowieckie)

Dwór Konstancin to nowoczesny, pełen uroku obiekt położony w odległości 20 minut jazdy od centrum Warszawy. To idealne miejsce na zorganizowanie kameralnych konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. W obiekcie znajdują się trzy sale konferencyjne o różnej powierzchni, w których można zorganizować dowolne wydarzenie. Wszystkie sale są doskonale zaprojektowane i posiadają wszelkie udogodnienia dla klientów biznesowych. Są świetnie oświetlone i nagłośnione, a uczestnicy konferencji mają dostęp do nowoczesnych sprzętów multimedialnych i audiowizualnych.

Na terenie całego obiektu jest też bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt posiada bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, jest w stanie zapewnić serwisy kawowe, lunche, przygotowanie bankietów i eleganckich przyjęć. Dobra lokalizacja, bezproblemowy dojazd oraz wysoki poziom usług dla klientów biznesowych to gwarancja, że organizacja spotkania biznesowego w takim miejscu to doskonały pomysł.

Adres: ul. Od Lasu 23, 05-510 Konstancin-Jeziorna, tel. 22 754 72 72

4. Konferencje w Hotelu Riviera w Olszewnicy Nowej (mazowieckie)Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnego centrum konferencyjnego w doskonałej lokalizacji, Hotel Riviera z pewnością spełni wszystkie oczekiwania. To świetnie zaprojektowany obiekt położony w pobliżu Warszawy, z doskonałym dojazdem oraz dużym parkingiem. W ofercie centrum konferencyjnego znajduje się 6 sal o zróżnicowanej wielkości. Największa ma aż 832 metry kwadratowe powierzchni i pomieści 750 osób. Pozostałe sale dysponują powierzchnią od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych. Wszystkie sale konferencyjne są przestronne, klimatyzowane, świetnie wyposażone.

Umożliwiają dostęp do dobrego nagłośnienia, sprzętu multimedialnego i audiowizualnego. Hotel Riviera posiada świetne zaplecze gastronomiczne, jest w stanie zorganizować przerwy kawowe, lunche, eleganckie obiady i przyjęcia. To idealne miejsce zarówno na zorganizowanie kilkugodzinnego szkolenia, jak i na kilkudniową konferencję. Istnieje możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych i komfortowych apartamentach hotelowych.

Adres: ul. Nowodworska 32, 05-124 Olszewnica Nowa, tel. 22 782 32 66


Uczelnia UAM


Zobacz także oferty obiektów konferencyjnych położonych nad Zalewem Zegrzyńskim w pobliżu Warszawy.

1. Hotel Warszawianka, Jachranka, województwo mazowieckie

Hotel Warszawianka to potężne, doskonale zaprojektowane i zorganizowane centrum kongresowe, znajdujące się w województwie mazowieckim niedaleko stolicy. To świetne miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego, szkolenia, konferencji, eventu czy innego wydarzenia na lokalną lub międzynarodową skalę. W skład centrum kongresowego wchodzi potężna sala kongresowa, która jest w stanie pomieścić nawet 1200 osób, a także 32 funkcjonalne sale konferencyjne, w których zmieści się 2400 osób. Sale są tak rozmieszczone, że można w nich organizować wiele niezależnych imprez jednocześnie.

Wszystkie sale znajdujące się w Hotelu Warszawianka są bogato wyposażone, mają bardzo wysoki standard, a także wszystkie niezbędne udogodnienia, potrzebne do sprawnego zorganizowania konferencji i innego wydarzenia biznesowego. Sale są klimatyzowane, posiadają efektowne oświetlenie i nagłośnienie, a także urządzenia multimedialne i audiowizualne. Uczestnicy wydarzeń mają możliwość dostępu do bezprzewodowego internetu. W hotelu znajdują się aż 4 restauracje, które są w stanie zorganizować lunche, przyjęcia czy biznesowe bankiety. Świetna lokalizacja, doskonałe wyposażenie oraz ogromna oferta dla biznesu to gwarancja udanej organizacji każdej biznesowej imprezy.

Adres: Jachranka 77, 05-140 Serock, tel. 22 768 94 00

Województwo mazowieckie obfituje w wiele atrakcji turystycznych, jak i miejsc do organizacji wydarzeń czy eventów firmowych. Sprawdź 606 obiektów szkoleniowych: Sale na eventy firmowe w wojewodztwie mazowieckim

Uczelnia UAM


2. Hotel Windsor, Jachranka, województwo mazowieckie

Hotel Windsor jest największym centrum konferencyjnym zlokalizowanym nad Zalewem Zegrzyńskim. Świetna lokalizacja, doskonała baza lokalowa oraz wysoki standard usług sprawiają, że w obiekcie organizowane są zarówno niewielkie spotkania biznesowe, jak i konferencje na międzynarodową skalę. W centrum konferencyjnym znajdują się aż 32 sale o różnej wielkości, których łączna powierzchnia to 4500 metrów kwadratowych. Można więc organizować wydarzenia na naprawdę światowym poziomie dla kilku tysięcy uczestników.

Województwo mazowieckie obfituje w atrakcje turystyczne, jak i

Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, jasne, przestronne, posiadają doskonałej jakości sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny. Uczestnicy wydarzeń mają dostęp do rzutników, projektorów, tablic multimedialnych oraz możliwość korzystania z darmowego wi-fi. Każdy klient biznesowy w Hotelu Windsor ma zapewnione profesjonalne wsparcie koordynatora biznesowego, który dba o fachową obsługę oraz przygotowanie wydarzenia zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi klienta. Hotel ma doskonale wyposażone zaplecze restauracyjne, zapewnia więc uczestnikom konferencji poczęstunki w przerwie kawowej, a także lunche, obiady i przyjęcia. W obiekcie znajduje się ponad 400 miejsc noclegowych, jest więc możliwość organizacji nawet kilkudniowych wydarzeń i zakwaterowania uczestników na miejscu.

Adres: Jachranka 75, 05-140 Serock, tel. 22 782 87 87


Uczelnia UAM


3. Dom Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie, województwo mazowieckie

Piękny Pałac w Jabłonnie nad Zalewem Zegrzyńskim to propozycja dla osób, które poszukują niezwykłego, klimatycznego miejsca na zorganizowanie konferencji, szkolenia lub innego wydarzenia biznesowego. Nowoczesne centrum konferencyjne zlokalizowane jest w zabytkowym pałacu o pięknej architekturze, który położony jest w niezwykłym otoczeniu przyrody. W ofercie biznesowej pałacu znajduje się 9 sal o zróżnicowanej wielkości, które są przygotowane do zorganizowania dużych konferencji oraz kameralnych wydarzeń biznesowych.

Sale konferencyjne są nowocześnie wyposażone, funkcjonalne, mają klimatyzację, dobry sprzęt oświetleniowy oraz nagłośnieniowy. W każdej sali znajdują się również wszystkie sprzęty i urządzenia multimedialne, niezbędne do sprawnego przeprowadzenia spotkania biznesowego. Pałac posiada świetne zaplecze gastronomiczne, oferując szeroki wybór usług kulinarnych dla uczestników konferencji. W obiekcie odbywa się również wiele koncertów, wystaw, wernisaży oraz innych wydarzeń kulturalnych, które można bezproblemowo połączyć z wydarzeniami biznesowymi. Konferencja, szkolenie i każde inne spotkanie zorganizowane w tak niezwykłej scenerii z pewnością będą udane i niezapomniane.


Najwięcej hoteli i miejsc przystosowanych do organizacji wydarzeń firmowych znajduje się w Warszawie. Można wybierać spośród 338 obiektów: Sale konferencyjno-szkoleniowe

Data publikacji: 19.12.2019

Nasi partnerzy