img

Konferencja w Pałacu w województwie mazowieckim


Alexandriunum

1. Pałac Żelechów SPA & Wellness

Jeżeli szukają Państwo niezwykłego, doskonale wyposażonego obiektu na zorganizowanie konferencji, Pałac Żelechów SPA & Wellness to rozwiązanie idealne. Obiekt znajduje się pod Warszawą, jest świetnie skomunikowany z lotniskiem i dworcami, dzięki czemu uczestnicy branżowych imprez nie powinni mieć problemu z dotarciem na miejsce. Pałac Żelechów łączy w sobie efektowną, zabytkową architekturę i przepiękny wystrój wnętrza z najnowocześniejszymi standardami organizacji imprez biznesowych. Nic więc dziwnego, że w obiekcie nieustannie organizowane są konferencje, szkolenia, eventy czy spotkania biznesowe.

W ofercie dla biznesu Pałacu Żelechów SPA & Wellness znajdują się dwie nowoczesne, przestronne i klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 134 oraz 102 metry kwadratowe. Można więc zorganizować w jednym czasie dwa niezależne wydarzenia. Jest również możliwość połączenia obu sal, dzięki czemu powierzchnia konferencyjna wzrośnie prawie dwukrotnie. Sale konferencyjne są świetnie zaprojektowane, posiadają klimatyzację, doskonałe oświetlenie i nagłośnienie oraz wszelkie niezbędne udogodnienia w postaci sprzętu multimedialnego oraz audiowizualnego. Do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń są między innymi nowoczesne rzutniki, projektory oraz ekrany, a także dostęp do bezprzewodowego wi-fi. Pałac ma również świetnie wyposażone zaplecze gastronomiczne, można więc bez problemu zorganizować dla gości poczęstunek w przerwie kawowej, lunch, a także eleganckie przyjęcie czy wieczorny bankiet.

W województwie mazowieckim znajdziesz 606 obiektów przeznaczonych do organizacji wydarzeń dedykowanych biznesowi: Obiekty konferencyjne województwo mazowieckie

Pałac Żelechów SPA & Wellness posiada 150 miejsc noclegowych w eleganckich, klimatycznych apartamentach. Można więc zorganizować w nim zarówno kilkugodzinne wydarzenie, jak i konferencję czy imprezę integracyjną trwającą kilka dni. Do dyspozycji uczestników biznesowych wydarzeń są wszystkie atrakcje przeznaczone dla hotelowych gości. Nowoczesne wnętrza, efektowna architektura oraz piękne okoliczności przyrody to gwarancja, że konferencja w takich warunkach z pewnością będzie udana.

Adres: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów, tel. 25 682 03 60


Alexandriunum


2. Hotel Pałac Alexandrinum

Niezwykła, zabytkowa architektura oraz kilkanaście hektarów przepięknego parku to otoczenie, w którym konferencja czy szkolenie po prostu muszą się udać. Hotel Pałac Alexandrinum to propozycja dla organizatorów konferencji i wydarzeń branżowych, którym zależy na wysokim poziomie usług oraz wyjątkowym otoczeniu. Obiekt konferencyjny znajduje się w zabytkowym, pełnym uroku pałacykuktóry zachwyca zarówno zewnętrzną architekturą, jak i wyjątkowym wystrojem wnętrza. Obiekt łączy w sobie nutę historii z najnowocześniejszymi standardami organizacji branżowych wydarzeń.

W ofercie Pałacu Alexandrinum znajduje się pięć pomieszczeń przeznaczonych do organizacji biznesowych wydarzeń. Największa sala konferencyjna ma 268 metrów kwadratowych i jest w stanie pomieścić nawet 600 osób. Najmniejszy pokój VIP zmieści około 10 osób i świetnie sprawdzi się w przypadku kameralnych spotkań biznesowych. Wszystkie sale konferencyjne i biznesowe znajdujące się w hotelu są świetnie zaprojektowane, jasne, przestronne i klimatyzowane. Posiadają doskonałej klasy sprzęt oświetleniowy oraz nagłośnieniowy, a także wszystkie niezbędne urządzenia multimedialne i audiowizualne. Do dyspozycji uczestników spotkań są rzutniki, projektory, tablice multimedialne, ekrany. Jest też możliwość korzystania z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu.

Organizacja imprez biznesowych w Pałacu Alexandrinum obejmuje zarówno kilkugodzinne spotkania, jak i weekendowe konferencje czy imprezy integracyjne dla firm. Hotel posiada świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne, a także sporo atrakcji i udogodnień dla hotelowych gości. Piękne położenie, niezwykłe wnętrza oraz wysoki standard usług dla biznesu to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w tym niezwykłym obiekcie z pewnością będzie pozytywnie zapamiętane przez jego uczestników.

Adres: Krubki-Górki 13, 05-326 Poświętne, tel. 512 838 972

Zobacz także obiekty do 50 km od Warszawy.

1. Konferencje w Domu Bankietowym Arkadia w Sochaczewie (mazowieckie)

Dom Bankietowy Arkadia w Sochaczewie to ośrodek o doskonałej lokalizacji i bezproblemowym dojeździe, w którym można zorganizować zarówno większą konferencję, jak i mniejsze eventy, spotkania biznesowe czy szkolenia. Obiekt posiada dwie sale konferencyjne o powierzchni 300 i 200 metrów, które są świetnie zaprojektowane i wyposażone we wszystkie elementy niezbędne do zorganizowania konferencji. Są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny. Na terenie całego obiektu jest możliwość korzystania z bezpłatnego internetu bezprzewodowego.

Dom Bankietowy Arkadia posiada również profesjonalne zaplecze gastronomiczne, jest więc możliwość zorganizowania poczęstunków kawowych, lunchów, obiadów czy eleganckich bankietów. W obiekcie można zaplanować zarówno kilkugodzinne spotkanie biznesowe, jak i kilkudniową konferencję. Jest możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych i komfortowych apartamentach. Świetny dojazd, doskonałe wyposażenie oraz wysoki poziom obsługi każdego wydarzenia to gwarancja, że konferencja z pewnością będzie udana i zakończy się sukcesem.

Adres: ul. Trojanowska 94, 96-500 Warszawa, tel. 46 862 70 59

Jeśli chcesz zorganizować konferencję w dużym mieście pełną listę ośrodków znajdziesz na stronie - sale na szkolenia i konferencje Warszawa.

2. Konferencje w Domu Zjazdów i Konferencji PAN Pałac w Jabłonnie (mazowieckie)Pałac w Jabłonnie to elegancki obiekt o ciekawej architekturze i świetnie zaprojektowanych wnętrzach, które są przystosowane do organizacji szkoleń, konferencji, eventów, spotkań biznesowych i wydarzeń kulturalnych. Obiekt posiada bogatą ofertę dla biznesu, wśród której z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie. W centrum konferencyjnym znajduje się dziewięć sal konferencyjnych oraz szkoleniowych o zróżnicowanej powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych. Wszystkie sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, świetnie oświetlone i nagłośnione. Posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny najwyższej klasy, a także dostęp do bezprzewodowego internetu.

Pałac w Jabłonnie dysponuje świetnym zapleczem gastronomicznym oraz noclegowym. Istnieje możliwość zorganizowania bankietów, przyjęć, eleganckich obiadów oraz poczęstunków kawowych w przerwie spotkań. Uczestników konferencji kilkudniowych można zakwaterować w eleganckich i świetnie urządzonych apartamentach z możliwością korzystania ze wszystkich hotelowych atrakcji. Doskonały dojazd, wysoki poziom obsługi oraz światowe standardy to gwarancja, że organizacja konferencji w Pałacu w Jabłonnie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Adres: ul. Modlińska 105, 05-110 Jabłonna, tel. 22 782 44 33


3. Konferencje w Hotelu Chynów (mazowieckie)Jeżeli poszukują Państwo doskonale wyposażonego centrum konferencyjnego w pełnej uroku lokalizacji, Hotel Chynów z pewnością spełni oczekiwania. Obiekt został zaprojektowany z myślą przede wszystkim o klientach biznesowych, a centrum konferencyjne urządzone jest według światowych standardów. W ofercie centrum konferencyjnego są zróżnicowanej powierzchni, które w razie potrzeby można ze sobą bezproblemowo połączyć. Sale są klimatyzowane, jasne, przestronne, posiadają sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji i szkoleń mają więc zapewnione wyjątkowo komfortowe warunki.

Hotel Chynów posiada świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mogą zamieszkać w bogato urządzonych apartamentach oraz korzystać ze wszystkich hotelowych atrakcji. Obiekt posiada duży, bezpłatny, strzeżony parking, nie ma więc problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. Natomiast restauracja oferuje bogaty pakiet usług, włącznie z organizowaniem poczęstunków kawowych, lunchów, eleganckich bankietów i wieczornych przyjęć. Wysoki poziom usług, świetna lokalizacja oraz sporo dodatkowych atrakcji to gwarancja, że konferencja czy spotkanie biznesowe w takim miejscu z pewnością będą udane i zapamiętane przez uczestników.

Adres: ul. Główna 74, 05-650 Chynów, tel. 661 43 37
Data publikacji: 22.12.2019

Nasi partnerzy